המולטיפלייר של קול אוף דיוטי גוסטס ינסה ללכת על כל הקופה. הנוסחה כבר קיימת, אבל שלל חידושים והפתעות, ולראשונה גם אשה, עשויים לעזור למולטי של הסדרה לשמור על הגחלת.

אקטיוויז’ן הבטיחה, והפתיעה באירוע יוצא דופן להשקת טריילר למולטיפלייר. אם ציפיתם למשהו כמו: “ערב טוב צופים יקרים- קבלו את הטריילר של המולטי של גוסטס! נתראה ב-5 לנובמבר”, נכונה לכם “אכזבה”. זה לא במקרה שאקטיוויז’ן האשימה לאחרונה את הקונסולות של הדור הבא במכירות המוקדמות והקצת מאכזבות של המשחק, ימים ספורים לקראת החשיפה של המולטי, היא ידעה שהערב הזה יהיה פאקטור חשוב במכירות המוקדמות של המשחק. יכול להיות שהערב הזה יתרום למכירות. יכול להיות שלא. מה שבטוח זה שההפקה של הערב לא היתה מביישת הפקה של חשיפת קונסולה חדשה, ואתם זוכרים שמדובר בסה”כ בחשיפת סרטון.

COD_Ghosts_מולטיפלייר-חשיפה

חיילת אשה ותזמורת אדומה

את הערב פתח מנכ”ל אקטיוויז’ן פבלישינג, אריק הירשברג שנקב במספרים המדהימים שהסדרה הזו ייצרה, הוצגו כמה סרטונים, ראינו לייב מאץ’, מארק רובין, מפיק המשחק הציג את כל השינויים בקלאסים ובהתאמה האישית (הרחבה נפרדת בקרוב) וגם חשף את העובדה המשמחת שתוכלו לשחק דמות של בחורה במולטי, לראשונה בסדרה. אפילו אמינם, שחשף לראשונה שיר חדש שלו שהופיע בטריילר, היה בין המברכים. לצערי ה-PC לא הוזכר אפילו פעם אחת, אבל מאחר שלערב היתה ספונסרית בשם מיקרוסופט, גם הפלייסטיישן לא זכה לאיזכור, אז בסדר.

COD_Ghosts_WOMAN

COD_Ghosts_ZOOM

למעט הגרפיקה, שלא הרשימה במיוחד, למרות שבאינפיניטי וורד מדברים על משחק של הדור הבא, עם “מנוע חדש“, רוב השינויים שראיתי בערב היו לטובה. ראשית, ניכר שיפור גדול בסאונד של הנשקים. הענין עם המפות שתכלולנה אלמנטים סביבתיים ודינמיים חדשים, נראה שזה עובד טוב. התחושה הכללית היא שאינפיניטי וורד לקחה את הגיימפליי מעט אחורה לשורשים של COD4 ו-MW2 וצירפה לזה שיפורים רבים. שמתי לב שלקחו קצת מבאטלפילד את אנימציית הדקירה ומהמשחק Red Orchestra (המעולה) את אפקט הזכוכית מגדלת בכוונת. אם אפשר לסכם את הערב הזה במשפט אחד- זה מודרן וורפר 2 משודרג, עם תוספות.

ערב של סרטוני גיימפליי

אז קודם כל הטריילר שלשמו התכנסנו באותו ערב ומלווה אותו הסינגל החדש של אמינם “Survival“:

מוד חדש שנחשף, נקרא Cranked והוא מסתמן כאויב הכי גדול של הקאמפרים, כי הוא מצריך מהשחקן להיות תמיד בתנועה, אחרת הוא פשוט מתפוצץ -_-

נחשף גם מוד שנקרא Clan Wars שכשמו כן הוא, קלאנים ישחקו נגד קלאנים אחרים:

הסרטון הבא באורך של 17 דקות, בו מארק רובין, מפיק המשחק מציג את כל השיפורים שנעשו בקלאסים, יש כאן המון מידע:

במהלך האירוע חשפה אקטיוויז’ן את מהדורת האספנים של המשחק. נרחיב על המהדורה בהמשך, הטריילר של הגאדג’ט שתקבלו במהדורה זו, היה משעשע:

לסיכום, כל האירוע של Call of Duty Ghosts multiplayer בסרטון אחד:

 

Call of Duty: Ghosts ישוחרר ב-5/11 לקונסולות Xbox 360 ו-PS3 וגם למחשב האישי. המשחק ישוחרר גם לקונסולות הדור הבא לכשתהיינה זמינות.