פרסומת

יוביסופט: "גרסת ה-PC היא הפלטפורמה המובילה ב-Watch Dogs"

בשורה משמחת לשחקני ה-PC. המשחק Watch Dogs, מפותח קודם כל בשבילכם. הקונסולות? יזכו לפורט.

בשבוע החולף, יוביסופט הודיעה כי המשחק Watch Dogs מפותח על מנוע חדש לגמרי בשם Disrupt. עכשיו המנכ"ל שלה, Yves Guillemot, מודיע בראיון כי ה-PC הוא הפלטפורמה המובילה של המשחק: "בעבר, פתחנו משחקים על ה-Xbox 360 קודם, ולאחר מכן המרנו אותם עבור ה- PS3. זה לקח הרבה זמן וכסף לפתח פורט כזה. כעת אנו מפתחים קודם גרסת מחשב ואחר-כך הגרסות מתורגמות לקונסולות כמו הפלייסטיישן 4".

Watch-Dogs-PC

נראה כי יוביסופט, מנסה לאחרונה להתחבב על שחקני המחשב. רק לאחרונה החברה הכריזה כי היא מעוניינת לשקם את מערכת היחסים שלה עם שחקני המחשב, וכעת היא מתהדרת בזה שה-PC הוא פלטפורמה עיקרית לפיתוח משחקים. אבל יש בזה מן ההיגיון: עם עיצוב החומרה החדשה של ה-PS4, נראה כי הולך להיות קל יותר לפתח משחקים קודם למחשב ולאחר מכן לבצע הסבה לקונסולות. ההבדלים שהיו בחומרה בעבר מצטמצמים, כך שמדובר בחדשות טובות לכולם. זה לא אומר שאם זה יהיה זול יותר, מהיר יותר, וקל יותר ליצור משחקי פלטפורמות, מחיר המשחקים יירד בהתאם. זה רק אומר שהמוצר הסופי ייראה טוב יותר מכיוון שהמנוע לא יזדקק לעיבוד דרסטי מחדש בניסיון להתאים עצמו לחומרה שונה.

מפרט-טכני-PS4
מפרט הפלייסטיישן 4

מקור: VG247

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

[…] הכריזה בעבר כי המשחק פותח על ה PC כפלטפורמה מרכזית, ויכול להיות שבחברה לא מרוצים מזה ש Watch Dogs רץ על 30 […]

[…] ו-22 בנובמבר באירופה, ולקונסולות הדור הבא בימי ההשקה. לא מזמן Ubisoft Montreal אמרה שה-PC הוא הפלטפורמה המרכזית של Watch … והקונסולות יזכו לפורט. האם עבר זמנם של הקונסולות? […]