תכנים בדף

Fallout 4: רפליקת ה-Pip-Boy לא מתאימה לאייפון 6+ וטאבלטים

Fallout 4 Pip-Boy Edition

אזלו כל העותקים של המהדורה המיוחדת של Fallout 4 שמכילה גם רפליקה של ה-Pip-Boy, אך היא לא מתאימה למסכים הגדולים מ 5 אינץ'

בת'סדה הכריזה על מהדורה מיוחדת לאחד המשחקים הגדולים שנחשפו במסיבת העיתונאים של החברה בתערוכת E3 2015, המשחק Fallout 4. על פי עדכון בבלוג הרשמי של החברה, המהדורה המיוחדת שעולה 120 דולר ונקראת "Fallout 4 Pip-Boy Edition" כבר אזלה בארה"ב והחברה צפויה לעדכן היכן יהיה ניתן לרכוש אותה בחנויות באירופה.

הפאבלטים גדולים מדי

מנשא ה-Pip-Boy שיאפשר לכם להתחבר לאפליקציה ולשמש כמסך משני, נמצא לא מתאים לפאבלטים ובראשם האייפון 6+ הנוט וה- LG G4 הפופולאריים. הוא כן מתאים למכשירים כמו iPhone 6, iPhone 5/5s, iPhone 4/4S, Samsung Galaxy 5, Samsung Galaxy 4 כלומר מכשירים בעלי מסך של עד 5 אינטש.

fallout-4-pip-boy

מבת'סדה נמסר כי:

רצינו להישאר נאמנים לממדים של המודל במשחק, כך שסמרטפונים גדולים יותר מהדגמים הרשומים לא יתאימו , למכשירים אלה בכל מקרה, אפליקציית ה-Pip-Boy תעבוד.

בעידן בו חברת אפל משווקת להמונים את ה"שעון החכם", ה-Pip-Boy היה כאן הרבה קודם. הוא גדול ומגושם לפי הסטנדרטים של היום, אך ביקום של Fallout זהו כלי הכרחי המספק מידע על הסביבה שלך, אויבים, המלאי שלך ואפילו הבריאות החיונית שלך.

Fallout 4 ישוחרר ב-10 בנובמבר לקונסולות Xbox One/PS4 וגם למחשב האישי.

 • Yossi Cohen

  הוא גם מגיע עם פונקציית המזעור חפצים?
  כי זה מגניב שבמשחק הוא מכיל ארסנל שלם…

 • KoN

  בטח אזל מהמלאי הסוחרים השתלטו על מהדורות מיוחדות ורצים למכור אותם באיביי

 • GameRovich

  עוד סיבה לא לקנות אייפון 6 פלוס -_-

  • Yossi Cohen

   או כחצי משאר הטלפונים בשוק?
   זה הדבר האחרון שימנע ממישהו לקנות asus zenfone 2