"שלנו משחק AAAAA": מפתחת "The Witcher 4" עוקצת את יוביסופט

אחרי שמנכ"ל יוביסופט הגדיר את המשחק הגדול האחרון שלה כ-AAAA, סמנכ"לית קשרי המשקיעים של CDPR הגדירה את The Wicher 4 כמשחק AAAAA

יוביסופט שחררה לאחרונה את המשחק הגדול הראשון שלה לשנת 2024, Skull and Bones. למרות ההשקעה האדירה שלה בפיתוח שלו, המשחק זכה לביקורות נמוכות עם ציון ממוצע של 6/10.

לקראת השקת המשחק, מנכ"ל יוביסופט, איב גילמוט, התייחס לשאלת תג המחיר של 70 דולרים לגרסת הקונסולות במהלך שיחה עם המשקיעים. כדי להצדיק מחיר זה, הוא ענה:

אתם תראו שגולגולת ועצמות (Skull and Bones) הוא משחק מלא. זה משחק גדול מאוד, ואנחנו מרגישים שאנשים באמת יראו כמה המשחק הזה עצום ושלם. זה באמת טריפל A… זה AAAA, שיספק (את הסחורה) בטווח הארוך

כעת, גילמוט מאותגר על ידי חברת CD Projekt Red, הלא היא מפתחת סדרת המשחקים The Witcher וגם סייברפאנק 2077.

CD Projekt RED

שלנו יהיה (משחק) AAAAA

במהלך שלב השאלות והתשובות בשיחה עם המשקיעים, נשאלה סמנכ"לית קשרי המשקיעים של CDPR, קרולינה גנאס, לגבי העלייה בהוצאות הפיתוח של משחקים לאורך השנים.

אחת השאלות שנשאלו הייתה האם הכותרים הקרובים של CDPR, כמו כותר ההמשך Cyberpunk 2077 או The Witcher 4, יעריכו מחדש את עמדת ה-AAA של האולפן בעקבות הערותיה של יוביסופט. התשובה שלה הייתה קצרה ומשעשעת:

שלנו יהיה AAAAA

קרולינה גנאס

בעוד שההערה הזו היא בדיחה על חשבון יוביסופט, תעשיית המשחקים, בדגש על משחקי טריפל-A ניצבת בשנים האחרונות מול עלויות פיתוח אדירות עבור כותרים גדולים ושאפתניים.

CD Projekt Red חשפה במהלך פרסום הדוחות הכספיים שלה כי הקצתה תקציב של 326 מיליון דולר בשנת 2024 למשחקים עתידיים. ההערכות הן כי חלק עיקרי מתקציב זה יושקע במשחק הגדול הבא של החברה, The Witcher 4.

באשר ליוביסופט, החברה תחשוף השבוע טריילר ראשון שיתמקד בסיפור של משחק מלחמת הכוכבים שלה- Star Wars Outlaws. בחודש יוני הקרוב היא הודיעה כי תקיים אירוע Ubisoft Forward, שני ברציפות.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
tech4gamers
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות