מפתחת "The Witcher" הקצתה תקציב של 326 מיליון דולר בשנת 2024 למשחקים עתידיים

רוב התקציב ככל הנראה מיועד עבור המשחק The Witcher 4

CDPR פרסמה לאחרונה את הדוחות הכספיים שלה לשנת 2023, שנה בה היא הציגה גידול של 40% ברווח הנקי ל-120 מיליון דולר. סך הנכסים של החברה הגיע לסכום מרשים של 326 מיליון דולר. כן, כשליש מיליארד דולר לחברת פיתוח המשחקים הפולנית.

הסכום העצום הזה מחולק בין פיקדונות בנקאיים, אג"ח אוצר ועתודות מזומנים.

חלק גדול מההצלחה הפיננסית של CDPR הגיע כתוצאה ישירה מההצלחה של Cyberpunk 2077 ב-2023 ובעיקר ההצלחה האדירה של ה-DLC של המשחק- Phantom Liberty.

במקביל, The Witcher 3 עדיין ממשיך להימכר היטב, כך שההכנסות המאוחדות משני משחקי ה-RPG הללו הניבו תוצאות טובות בשורה התחתונה.

רוב הכסף ילך ל- The Witcher 4

סדרת משחקי התפקידים 'The Witcher' מכרה עד כה למעלה מ-75 מיליון עותקים מאז שהמשחק הראשון יצא לאור ב-2007.

The Witcher 3 הוא המשחק האחרון והקודם בסדרה והוא נחשב לאחת מההצלחות היותר גדולות של תעשיית המשחקים בעשור האחרון. The Witcher 3: Wild Hunt קטף כמעט כל פרס ותואר אפשרי והסדרה גם הפכה לסדרת טלוויזיה מצליחה בנטפליקס בשם "המכשף".

 Witcher 4

במרץ שנה שעברה, הודיעה CDPR רשמית כי המשחק The Witcher 4 נמצא בפיתוח, אך לא נקבה בשמו אלא ב"The Witcher סאגה חדשה מתחילה".

בינואר השנה דיווחנו כי The Witcher 4 נמצא כבר לקראת מעבר לשלב ההפקה ואדם בדובסקי, המנכ"ל המשותף החדש של החברה, אמר בראיון לרויטרס ש"אנחנו רוצים שיעבדו על הפרויקט כ-400 אנשים עד אמצע השנה".

עוד באותו נושא:

הכותר הבא בסדרה צפוי להרחיב את היקום של זיכיון הפנטזיה מימי הביניים והוא מפותח על המנוע החדש והמתקדם Unreal Engine 5.

מכיוון שהפרויקט הזה הוא הגדול ביותר של CDPR, הוא עשוי לקבל תקציב גבוה בהרבה גם ממשחקי העבר. לחברה כבר יש תוכנית שאפתנית, אז לא נופתע אם חלק גדול מ- 326 מיליון הדולרים ילכו לטובת The Witcher 4 וההפקה שלו.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

ייאלה הפולנים האלה טחונים בכסף (: חחח

מה שמגיע מגיע!