מלחמת המפרץ מתקרבת ל-Call of Duty: Black Ops 6 בטריילר לייב אקשן החדש

ביל קלינטון, ג'ורג' בוש, מרגרט תאצ'ר, קולין פאוול וסדאם חוסיין, הנבל הראשי בבלאק אופס 6 בטיזר הרשמי הראשון

לקראת החשיפה הרשמית של משחק קול אוף דיוטי הבא, חברת אקטיביז'ן (Activision) פרסמה את טריילר הלייב אקשן ל- Call of Duty: Black Ops 6, המאשר את כל מה שידענו עד כה.

זהו הטריילר הראשון והרשמי שקשור למשחק, בו אנחנו רואים את כל הסממנים לתקופת מלחמת המפרץ. בטריילר ניתן לזהות (מלבד הווקמן האייקוני) את ראשי המעצמות הגדולות של תחילת שנות התשעים – ביל קלינטון, ג'ורג' בוש, מרגרט תאצ'ר, קולין פאוול והנבל הראשי סדאם חוסיין.

בנוסף לסרטון החדש, מיקרוסופט (Microsoft) אישרה רשמית את הדיווחים ש-Black Ops 6 יהיה זמין ב-Game Pass ביום הראשון, כך שהעניין הזה עכשיו נעול וסגור.

"אנחנו נרגשים לאשר שמנויי Game Pass יוכלו לקפוץ ל-Call of Duty: Black Ops 6 ביום הראשון עם Game Pass", אמרה מיקרוסופט בפוסט שלה ב-  Xbox Wire.

Black Ops 6 להזכירכם, נמצא כבר בפיתוח של לפחות 4 שנים, ודיווח חדש מאמת שהמשחק ישוחרר גם בקונסולות של הדור הקודם, באופן דומה ל-Modern Warfare 3 בשנה שעברה.

משחק קול אוף דיוטי הבא יזכה לחשיפה רשמית מיד לאחר אירוע ה-Xbox Showcase של מיקרוסופט ב-9 ביוני. החברה תחשוף את המשחק במלואו במהלך אירוע מיוחד בשם Black Ops 6 Direct.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

ניראה טוב! מה אתה אומר אחי הם ייקחו סיכון ויעשו משימה על 9/11 או שזה יותר מדי?