"הכל היה שקר": קלטת הטיזר המלאה של בלאק אופס 6 נחשפה

באנר TMS

חברת אקטיביז'ן (Activisionהכריזה רשמית על המשחק הבא בסדרת משחקי היריות הפופולרי שלה, ושמו המלא– Call of Duty: Black Ops 6 וצפוי להגיע אלינו בסוף אוקטובר, 2024.

שעות ספורות לפני ההכרזה הזאת קיבלנו טיזרים באתר ייעודי שכללו שני סרטונים בפורמט לכאורה של VHS שהתייחסו למשחק בלאק אופס האחרון, 'המלחמה הקרה' (Call of Duty: Black Ops Cold War) ששוחרר ב- 2020.

כעת, טייפ ה-VHS של הסרטון המלא נחשף במלואו בערוץ של charlieINTEL ואנחנו מקבלים קצת יותר מידע, ואפילו מעט וייב של בלאק אופס הראשון.

המידע החשוב העיקרי הוא שהמשחק הבא יתרחש ככל הנראה במלחמת המפרץ.

אם הטיזרים הראשונים העניקו רמזים עבים על כך שהמשחק הולך להתרחש באותה התקופה של המשחק הקודם, כעת ניתן להבין בבירור שמדובר עשור אחרי, שנת 1991.

הסרטון שלמעלה מתחיל עם פרסומת לצ'יה פט, שהיה מאוד פופולארי בשנות השמונים בארה"ב, מעניק לנו מבט על שלל הדמויות שמאפיינות את התקופה שבאה אחריו. כך למשל, תוכלו לראות את מרגרט תאצ'ר, CIA, ביל קלינטון וסגנו אל גור, הבית הלבן, וושינגטון, ג'ורג' בוש (האב), סדאם חוסיין ועוד. זו תקופת מלחמת המפרץ ללא ספק.

'המלחמה הקרה', שהיה משחקה האחרון של Treyarch‏, כלל סיומים מרובים שבהם השחקן יכול היה לבחור לומר את האמת או לשקר לגבי מיקומו של האנטגוניסט פרסאוס. המסר שמועבר בטיזר המלא הוא שהכל הה שקר אחד גדול.

Black Ops 6 נמצא כבר בפיתוח של לפחות 4 שנים, ודיווח חדש מאמת שהמשחק ישוחרר גם בקונסולות של הדור הקודם, באופן דומה ל-Modern Warfare 3 בשנה שעברה.

משחק קול אוף דיוטי הבא יזכה לחשיפה רשמית מיד לאחר אירוע ה-Xbox Showcase של מיקרוסופט ב-9 ביוני. מיקרוסופט (Microsoft) על פי דיווחים תקיים אירוע מיוחד בשם Black Ops 6 Direct.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות