כל מה שמחכה לנו בעונה 4 של "Modern Warfare 3" ו-Warzone

באנר TMS

חברת אקטיביז'ן (Activision) חשפה את כל הפרטים על עונה 4 לצמד המשחקים Call of Duty: Modern Warfare 3 ו-Warzone.

העונה החדשה תושק ב-29 במאי בשעה 19:00, שעון ישראל בכל הפלטפורמות, כולל תוכן מרובה משתתפים חדש, זומבים וכמובן וורזון (Warzone). טריילר ההשקה לעונה 4 שוחרר ונמצא כאן למעלה.

טוקיו פריז והרי אורזיקסטן

מצב המולטיפלייר יקבל בעונה 4 שלוש מפות 6v6 חדשות לגמרי, בגודל בינוני, כמו גם גרסת Das Haus Vortex. מפות חדשות בהשקה יכללו את טוקיו ופריז, ואילו Incline תגיע באמצע העונה.

המפה טוקיו היא שדה קרב עם תאורת ניאון "שכולל קניות בשעות הלילה המאוחרות, בידור ומקומות לינה עבור הנוסע העייף", לפי אקטיביז'ן.

המפה פריז נשלטת על ידי שני מבנים מרכזיים, תחנת המשטרה המרכזית והגלריה, אך כוללת גם חללים פנימיים קטנים יותר כמו חנות ספרים וחנות. מפת Incline מוגדרת כ"מאחז מחקר מבודד בהרי אורזיקסטן, המבוסס בתוך ומסביב למתקן התחבורה הראשי".

מצבי משחק ו-Killstreaks חדשים

מצבי משחק חדשים יכללו את Demolition ו-Hyper Cranked בהשקת העונה, ו-Havoc ו- Headshots שיגיעו אלינו באמצע העונה.

מצב Havoc הוא "בהשראת משחק קלאסי של יריות בזירה, עם שיפורים נוספים באדיבות מבחר אקראי של מתקנים מעוררי כאוס".

הפעולה ב-Havoc מתחילה עם חוקי Team Deathmatch בתוקף, כאשר הקבוצה הראשונה שהגיעה ל-75 נקודות מנצחת. עם זאת, Killstreaks מושבתים, ומגוון של מתקנים משנים התאמה נכנסים לפעולה.

אינפוגרפיקה של עונה 4 למודרן וורפר 3 וורזון
כל הפרטים על Warzone ו- MW3 עונה 4 (תמונה: אקטיביז'ן)

הטבות חדשות כוללות את אפוד בקרת המשימה ולוחית הדחיסה, בעוד שה-Killstreaks החדשים כוללים מערכות תחמושת אינטליגנטיות, תחמושת משוטטת, מזל"ט טילים ופצצת DNA. נשמע מעניין, נראה איך זה יעבוד במשחק.

הזומבים יקבלו עדכון באמצע העונה שמאתגר את השחקנים "ללמוד את הכניסות הסודיות לבקע הבלתי יציב ולהתמודד עם גלים עזים של המוני זומבים עד שהם, או שהצוות שלך מושמד".

נשקים חדשים

  • CR-56 AMAX
    רובה סער מדוייק ביותר עם קיבולת מגזין וכוח אש מפתיעים.
  • FENNEC
    מקלע תת קומפקטי עם קצב אש מהיר לוהט ורתע נמוך באופן 'מגוחך'.

וורזון – פצצת DNA מסתורית

ב-Warzone עונה 4, אקטיביז'ן אומרת כי "הקרב על פני אורזיקסטן, האי Rebirth Island, Fortune's Keep ו-Vondel נמשך, ולמרות שלא נראה כי נקודות עניין מרכזיות השתנו, הגילוי של פצצת DNA מסתורית ב-Popov Power משאיר לך ולקבוצה שלך מעט זמן לגלות איומים נכנסים".

האמת הזו אולי לא ברורה מיד, אבל ככל שהעונה מתקדמת, גילויים נוספים עשויים לגרום לשינוי משמעותי בתוכניות שלך…

Specialist Perk יהיה זמין באורזיקסטן כאשר עונה 4 תושק, כך גם ה-Tactical Sprint Boots החדשים, שמגבירים מהירות ומפחיתים נזקי נפילה, ו-UTV חדש בדמות ה-Polaris RZR.

חייל בוורזון עונה 4
Warzone עונה 4 (תמונה: אקטיביז'ן)

נקודות עניין ייעודיות על המפה המזוהות כ-'Loot Hot Zones', היא תכונה חדשה של Warzone בה שחקנים יקבלו שלל גבוה מהרגיל, תלוי כמה מהר הם יכולים להגיע לאזור.

העונה החדשה של קול אוף דיוטי מגיעה גם עם שלל סקינים ואביזרים קוסמטיים, שקצרה היריעה מלפרט. מי שבכל זאת מעוניין בהם, אקטיביז'ן תדאג להקפיץ לכם פופ-אפ ברגע שהעונה תעלה.

עונה 4 של קול אוף דיוטי Modern Warfare 3 ו-Warzone תשוחרר ב-29 במאי.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות