משתמשי אפליקציית Xbox קיבלו הודעה ש'בלאק אופס 6' יהיה חינמי למנויי Game Pass

באנר TMS

ההודעה נשלחה לשחקני Xbox דרך האפליקציה הרשמית שלה, והיא אישרה כי Call of Duty: Black Ops 6 מגיע ל-Game Pass ביום הראשון.

בהודעה, שהופצה בהרחבה ברשתות החברתיות, נכתב: "זה עתה הוכרז: Call of Duty Black Ops 6 מגיע ל-Game Pass ביום הראשון בהמשך השנה!"

לחיצה על ההודעה שולחת את המשתמשים למסך שגיאה, מה שמרמז שההודעה נשלחה כנראה מוקדם מהמתוכנן.

אישור זה מאמת את הדיווח מהשבוע שעבר של הוול סטריט ג'ורנל שטען כי משחק Call of Duty השנה ייכלל כחלק משירות המנויים של Xbox, ושמיקרוסופט (Microsoft) עשויה גם לשנות את השכבות הזמינות לשחקנים בעקבות הכללתו של 'בלאק אופס 6'.

זו תהיה הפעם הראשונה שמשחק קול אוף דיוטי ייכלל בשירות כזה בהשקה, ומשמעות הדבר עבור שחקנים עם גישה לפלטפורמות Xbox היא, שעלות הכניסה למשחק תהיה נמוכה למנויים חדשים, וחינמית למנויים קיימים.

חברת אקטיביז'ן (Activisionהכריזה רשמית על המשחק החדש לקראת החשיפה הרשמית שלו. עד כה זכינו לכמה טיזרים ראשונים, כשהאחרון שבהם מאמת את תקופת המשחק שייקח חלק במלחמת המפרץ, עם הנבל העיקרי בשמות סדאם חוסיין.

'בלאק אופס 6' ייחשף במהלך Xbox Games Showcase -שיכלול משחקים מאולפני החברה Activision Blizzard, Bethesda ו-Xbox Game – ב-9 ביוני 2024, החל מהשעה 20:00, שעון ישראל.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות