דיווח: משחק DOOM חדש ייחשף באירוע Xbox בחודש הבא

באנר TMS

מזה זמן רב צצות שמועות ברשת אודות המשחק הבא בסדרה האייקונית DOOM. מה שהיה ידוע למספר מקורבים עד כה, הוא שהמשחק הבא של בת'סדה (Bethesda) בסדרת היריות בגוף ראשון של id Software נמצא בפיתוח מאז 2021.

במהלך עסקת הענק של מיקרוסופט (Microsoft)- אקטיביז'ן (Activision), משחק DOOM חדש בשם הקוד "Year Zero" היה בין הכותרים בהדלפה גדולה בעקבות תיק בית המשפט של החברה עם ה-FTC. משחק זה הוזכר בלוח הזמנים של שחרור לצד רשימה של משחקים אחרים מבית Bethesda ו-Xbox.

השם החדש – DOOM: The Dark Ages

לקראת האירוע הגדול של מיקרוסופט – Xbox Games Showcase שצפוי להתקיים ב-9 ביוני, מגיע דיווח בלעדי של Insider Gaming, על כך שמשחק DOOM החדש ייחשף רשמית באירוע. לפי הדיווח, המשחק נמצא בפיתוח כבר ארבע שנים לפחות ונקרא רשמית DOOM: The Dark Ages ('דום: ימי הביניים').

The Dark Ages באופן טבעי, נמצא בפיתוח מאז שוחרר הכותר האחרון בסדרה, Doom Eternal שיצא בשנת 2020.

אם נתייחס רגע לשם הכותר, The Dark Ages אמנם מתייחס בהיסטוריה לתקופת 'ימי הביניים', אולם קשה לחשוב על קשר כלשהו בין משחק עתידני כמו דום לתקופה כל כך עתיקה.

יכול מאוד להיות שמדובר פשוט על 'תקופה אפילה' באירועי הסדרה. הכותר האחרון בסדרה התרחש בשנת 2163, והוזכרו בו אירועים מהכותר לפניו, בשנים 2150-51.

שחרור גם לפלייסטיישן 5

כזכור, מיקרוסופט רכשה את חברת בת'סדה בשנת 2020, בעבור סכום של 7.5 מיליארד דולר. החששות בשוק היו שהמשחקים הבאים של החברה יוכרזו בלעדית לקונסולות האקסבוקס, אך נראה שזה לא יקרה, בינתיים.

מיקרוסופט באופן כללי, לא ממהרת להגביל כותרים של סדרות מוכרות ופופולריות והפיכתם לאקסקלוסיביים. זה אמנם טפיחה נאה על כתף האגו, אך זה ויתור מראש על קהל עצום של שחקנים.

באשר לדום החדש, ג'אז קורדן, מהאתר Windows Central אישר שהמשחק החדש "מיועד (גם) ל- 5 Playstation".

אמנם אין אזכור ספציפי למהדורת נינטנדו, אבל ה-Switch זכה לגרסה משלו במשחק DOOM האחרון כולל הרחבות ה-DLC, לכן, אין סיבה שלא יקבל גרסה זו.

מיקרוסופט תקיים אירוע Xbox Showcase ב-9 ביוני, בו היא צפויה לחשוף משחק 'גירס אוף וור' ׁׁ(GEARS 6) חדש ובעיקר את משחק קול אוף דיוטי הבא, 'בלאק אופס 6' שיזכה לאירוע מיוחד.

DOOM צפוי לקבל הכרזה באותו אירוע.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות