גיבורי Overwatch 2 יגיעו בחינם בהשקה של עונה 10

לא צריך Battle Pass: בליזארד פותחת את כל הגיבורים החדשים ב-Overwatch 2 ומציגה חנות מיתית לרכישת סקינים

את הגיבורים (heroes) של Overwatch 2 כבר לא תצטרכו לפתוח באמצעות Battle Pass או באמצעות רכישה. החל מעונה 10, שחקנים יוכלו לפתוח את כל הגיבורים הקיימים והעתידיים בחינם. זה יכלול את Venture, הגיבור האחרון שמצטרף לסגל של Overwatch בעונה הבאה.

שחקנים חדשים למשחק עדיין יצטרכו להשלים את חווית המשתמש בפעם הראשונה. רק כאשר שחקנים מתחילים יפתחו את הגיבורים מהסגל הראשון של Overwatch, כל גיבורי Overwatch 2 יעמדו לרשותם, כפי שמסביר מנהל המשחק אהרון קלר בסרטון עדכון המפתחים האחרון.

"גיבורים בחינם" הם חזרה לצורה המקורית של המשחק, שכן הגיבורים האלה הוענקו אוטומטית ב-Overwatch הראשון. אבל בליזארד בחרה לשלב את הגיבורים במערכת ה-Battle Pass לפני השקתו ב-2022 כדרך לייצר רווחים תוך כדי המשחק FPS החינמי.

עבור שחקנים שלא קונים את battle pass בעונה 10, בליזארד גם תגדיל את מספר המטבעות ששחקנים יכולים להרוויח במסלול החינמי מ-540 ל-600 מטבעות.

העדכון הבא כולל גם חנות Mythic חדשה, שתהיה יעד מרכזי עבור שחקנים להרוויח, לשדרג ולפתוח כמה מהסקינים היקרים ביותר עבור הגיבורים שלהם, הכוללים גם התאמות אישיות.

שחקנים יוכלו לקבל את הסקינים המיתולוגיים, מבלי לפתוח במלואו את כל וריאציות הצבע או הדגמים האפשריים והיא תכלול גם את כל ה-Mythic Skins הישנים יותר מעונה 7.

כתבות באותו נושא:

לקינוח, החברה גם מתכננת לשחרר שתי מפות חדשות כאשר מצב Clash של Overwatch 2 יושק לראשונה בהמשך השנה. עונה הבאה, 11, תביא מפת Push חדשה בפרו, בעולם של Illari וה-Inti Warriors וכן מפת פוש מחודשת של Colosseo.

מוקדם יותר דיווחנו כי ככל הנראה מצב ה-PvE בוטל, אין לזה עדיין אישור רשמי ונקווה שבליזארד לא תבטל מצב זה באופן סופי.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות