הביקורות של Overwatch 2 כבר כאן- "משחק יריות נפלא"

סוף סוף נחת אוברוואטץ׳ 2 והפעם הוא נגיש לכולם, כי הוא לא יעלה לכם פרוטה. מה חושבים עליו המבקרים?

לקח לבליזארד קצת זמן לשחרר סוף סוף את משחק ההמשך ללהיט שלה מ-2016, Overwatch (ביקורת שלנו כאן). אחרי ההכרזה ב-2019 של כותר ההמשך, המשחק החדש נדחה לזמן לא ידוע, ואת הבטא של Overwatch 2 קיבלנו רק בתחילת השנה.

אבל, החדשות היותר משמחות על המשחק, הגיעו בחודש יוני השנה, באירוע של מיקרוסופט (שרכשה את אקטיביז'ן – בליזארד), בו הוכרז תאריך היציאה של המשחק לצד ההכרזה כי Overwatch 2 יהיה משחק חינמי (ולבטח ישתלב בפסגת הכתבה הבאה של משחקי ה-FPS החינמיים הטובים ביותר).

הביקורות של Overwatch 2

למרות שחלק מהאתרים הגדולים עדיין לא פרסמו את הציון שלהם למשחק, יש לנו כבר כ-30 ביקורות וציונים מחלק גדול מהאתרים ברחבי העולם. אחד המשפטים היותר נפוצים בשלל הביקורות הוא "same as it ever was", מלבד העובדה שהמשפט הזה לקוח משמו של אלבום מצוין של להקת Talking Heads, הסברה הרווחת היא שהמשחק לא ממש מרגיש כמו כותר שני חדש ומרגש, אלא מרגיש כמעט זהה לקודם. בתחתית הכתבה תגלו גם מה חושבים הגיימרים על המשחק. ונעבור לביקורות:

הציון הגבוה ביותר למשחק מגיע מהאתר God is a Geek, שמעניק לו 95 מתוך 100 ומגדיר אותו כמשחק מבריק.

Overwatch 2 משוחק בצורה מבריקה. זהו משחק יריות נפלא מלא בעומק, עם גיבורים ייחודיים לשלוט בהם, מפות ללמוד ושעות מהחיים שלך להפסיד כל פעם מחדש.

גם המגזין המוערך Game Informer, העניק למשחק ציון גבוה במיוחד, 9 מתוך 10 ומשבח כמעט כל אספקט במשחק:

Overwatch 2, באמצעות שינויים חכמים שונים, זו אבולוציה מעוגלת היטב של החוויה שאליה השקעתי יותר מאלף שעות מאז 2016. אולי לעולם לא אשחזר את הקסם של השנים הראשונות האלה ב-Overwatch, אבל Overwatch 2 הוא צעד גדול לקראת החזרת האמון בזיכיון וגורם לי לחשוב שהגיע הזמן להזרים עוד כמה מאות שעות למשחק היריות האהוב עליי.

האתר IGN (העולמי) "הסתפק" בציון 80 המכובד ומשאיר מקום לשיפור עם הזמן:

המעבר של Overwatch 2 לפורמט 5v5 מפיח חיים חדשים במה שהיה פעם משחק היריות החד ביותר בסביבה. זה פשוט לא ממש כבש מחדש את כל התהילה הזו – עדיין.

ג'סיקה האוורד מהאתר הפופולרי גיימספוט גם העניקה למשחק את הציון 8/10. לטענתה, למרות ש-Overwatch 2 מרגיש כמו עדכון פנטסטי למשחק מרובה משתתפים עם מכניקה שמאפשרת התכתשויות מרגשות בין צוותי גיבורים, כישות והמשך נפרדים, הוא מועד.

שינויים במשחק הליבה הם צעדים בכיוון הנכון, אבל הוא מוקף בנקודות חיכוך חדשות שבהן לא היו כאלה בעבר. למרבה המזל, כמשחק חינמי, דברים יתווספו או ישתנו ברגע של-Blizzard יהיו יותר פידבקים של שחקנים, כך שלפחות לאולפן יש בסיס חזק לבנות עליו. אם ה-Overwatch הראשון לימד אותי משהו, זה לחלום קצת יותר גדול על אילו משחקים יכולים להיות, ועדיין יש עוד קצת לחלום כאן.

להלן כל הביקורות והציונים למשחק Overwatch 2 (מתעדכן):

מה חושבים הגיימרים על המשחק?

ציון הגולשים באתר הפופולארי metacritic, נמצא כרגע במקום נמוך מאוד- 1.3/10, מה שמשקף אכזבה מרה מהמשחק, ולא כי הוא לא טוב אלא כי הוא בדיוק כמו שם אלבומה של טוקינג הד: same as it ever was. תוסיפו לזה בעיית שרתים בהשקה, בקשת הזדהות עם טלפון נייד (בינתיים בוטל לגיימרים מהמשחק הראשון) ומערכת מיקרו תשלומים מתוחכמת שלא התחבבה במיוחד על ידי השחקנים:

Overwatch 2 – הגיימרים קוטלים את המשחק

Overwatch 2 שוחרר ב-4 באוקטובר ל-PC וגם לשלל הפלטפורמות של הדור הזה ודור קודם,PC, PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox One וגם Switch.

ממוצע ציונים Overwatch 2 לגרסת ה-PC
8
ביקורת גולשים1 Vote
3.3
8

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות