נראה כי GeForce NOW זמין ישירות ב-Xbox Game Pass עבור משחקים מסוימים

בפברואר השנה הודיעה מיקרוסופט (Microsoft) על שותפות עם אנבידיה ׁ(Nvidia) להבאת משחקי PC לפלטפורמת הענן GeForce NOW. המהלך הופנה לכאורה לרגולטורים, כשמיקרוסופט היית באמצע של תהליך הרגולציה לרכישת אקטיביז'ן-בליזארד.

כעת, כמה חודשים לאחר ההודעה, מיקרוסופט לאט לאט מאפשרת למנויי Xbox Game Pass לשחק משחקים דרך GeForce NOW עבור כותרים נבחרים. הרשימה התרחבה עם הזמן והאינטגרציה בין שני השירותים מתהדקת, אפילו בצד הקונסולה.

מדיווחים ברשת של היומיים האחרונים, מספר משתמשים דיווחו שראו אפשרות להזרים משחקים כמו Street Fighter 6, Resident Evil Village ו-Call of Duty Warzone עם GeForce NOW מקונסולות ה-Xbox שלהם.

סטריט פייטר 6

המהלך הזה די מפתיע, שכן, על הנייר שירות GeForce NOW הוא, אחרי הכל, מתחרה בשרות Game Pass Ultimate, הכולל את תכונת הסטרימינג המבוססת על XCloud. עם זאת, GeForce NOW מציע איכות סטרימינג ללא תחרות עם תמיכה ברזולוציית 4K, מסכי HDR, עד 240fps (פריימים לשנייה), טכנולוגיות Reflex ו-G-SYNC משולבות, ואף תמיכה ב-Ray Tracing/DLSS.

שרות הסטרימינג XCloud לעומת זאת, עדיין מוגבל לרזולוציית 1080p (Full HD) ו-60fps. ההבדל הזה נובע בעיקר מחומרת השרת, בעוד ששרתי XCloud מבוססים על מפרט Xbox Series X, השכבה האולטימטיבית של GeForce NOW פועלת על חומרה מסוג RTX 4080, אשר מוערכת במהירות של פי חמישה.

מיקרוסופט ואנבידיה מתחרות גם בוול סטריט, כשלאחרונה הצליחה יצרנית השבבים להדיח אותה באופן זמני מהמקום הראשון של חברות בעלות שווי השוק הגבוה בעולם.

מקור: wccftech

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות