אתמול גיימפליי בן שבע וחצי דקות קינח את הפרזנטציה של סוני והראה לכל מעריצי אנצ’רטד בדיוק מה שהם רוצים והרבה יותר.

Uncharted 4 יסיים את חלקו של דרייק ביקום של סוני לתמיד, אז חשוב מאוד שהוא יהיה מושלם. ולאחר שגיימפליי שני יצא למשחק, אפשר להגיד שהוא ממש בדרך הנכונה להיות המשחק שכולנו רוצים שאנצ’רטד יהיה. ב-7 וחצי דקות מלאות אקשן, ראינו קצת ממערכת המחסה המוכרת של המשחק, מערכת הרס שלא נופלת משום מערכת הרס אחרת וקטע חדש לגמרי של נהיגה, משהו שלא זכינו לעשות בשום משחק אנצ’רטד עד כה. הגיימפליי ברובו התמקד במערכת הנסיעה, ולראשונה במשחקי אנצ’רטד אנחנו זוכים לעולם שאין לו מסלול אחד, אלא עשרות. אנחנו בוחרים את המסלול שלנו כדי להגיע לנקודה הסופית, וכל מסלול יפגיש אותנו עם חוויה אחרת לגמרי. אתן לסרטון לדבר:

דרך אגב, לא הכל הלך חלק, לאחר שבפעם הראשונה שניסו להריץ את הגיימפליי, דרייק נתקע במקום שניות רבות מה שגרם להרצה מחדש. עוד דבר מוזר הוא שכמעט ואין הד-שוטס בגיימפליי כולו, שחקן קצת גרוע או מתיחת זמן? אני לא בטוח.

ככה או ככה, אנצ’רטד 4 נראה מושלם, גרפיקה מדהימה, משחקיות שנראית סוחפת ומערכת הרס שרק מגבירה את החשק להחריב הכל. Uncharted 4 ישוחרר אי שם ב-2016, ועד אז, תצפו לעוד המון הופעות מעולות מצידו, וחדשות ועדכונים מצידנו.