אנבידיה יצרה הדגמת משחק מוּנַעַת בינה מלאכותית

Covert Protocol הוא דמו למשחק דמיוני שנוצר על ידי אנבידיה, או יותר נכון באמצעות טכנולוגיית ה-Inworld AI

במהלך ההרצאה המרכזית בכנס GTC 2024, מנכ"ל אנבידיה (NVIDIA) ג'נסן הואנג הראה הדגמה חדשה של AI NPC בשם Covert Protocol. בניגוד להדגמה של Kairos שהוצגה ב-CES 2024, שהתבססה על טכנולוגיית Convai, ההדגמה החדשה מופעלת על ידי Inworld AI, פלטפורמת ה-AI NPC המיועדת לפיתוח משחקים.

אנבידיה יצרה הדגמת משחק מונעת בינה מלאכותית. ב-Convert Protocol, אתה משחק בתור בלש שמנסה לאתר נושא מסוים במלון יוקרתי. ההבטחה היא חיפוש באמצעות שיחות עם דמויות שאינן ניתנות להפעלה (NPCs) כדי להשיג את מה שאתה צריך. למעט בהדגמה זו, אתה משתמש במיקרופון ובקול שלך כדי לשאול שאלות במקום לבחור מתוך רשימה של אפשרויות מוגדרות מראש.

בנובמבר האחרון, מיקרוסופט הכריזה על שותפות עם Inworld AI לפיתוח ערכת כלים מרובת פלטפורמות הכוללת טייס משנה לעיצוב AI ומנוע זמן ריצה של דמויות. כעת, הטכנולוגיה של Inworld שולבה עם NVIDIA ACE for Games, פלטפורמת Avatar Cloud Engine שנחשפה בשנה שעברה ב-Computex.

מטרת העל של NVIDIA ACE היא לספק 'צינור אנושי דיגיטלי' שלם. טכנולוגיית Riva ASR Audio2Face מאפשרת זיהוי דיבור אוטומטי (ASR) וטקסט לדיבור (TTS) עם מודל השפה Nemotron (LLM) הניתן להתאמה אישית.

המפתחים יכולים ליצור סיפורי רקע ואישיות ספציפיים של דמויות שמתאימים לעולם המשחק שהם יצרו. יהיה להם גם קל יותר לנהל את האינטראקציות של השחקנים בסצנות באמצעות כללים הניתנים לתכנות עבור NPCs עם NeMo Guardrails. פיצ'ר ה- Audio2Face יאפשר להם ליצור אנימציית פנים אקספרסיבית לדמויות משחק על פי מקור שמע בלבד.

כתבות באותו נושא:

בנוסף, מפתחים יוכלו להתאים פרמטרים שונים עבור כל NPC ספציפי ונקודתי עד לכדי אישיות, ידע וקוגניציה, מטרות, סצנות, זיכרון ואפילו מערכות יחסים. קיילן גיבס, מנכ"ל Inworld AI, אמר:

השילוב של NVIDIA ACE microservices ו-Inworld Engine מאפשר למפתחים ליצור דמויות דיגיטליות שיכולות להניע נרטיבים דינמיים, ולפתוח אפשרויות חדשות לאופן שבו גיימרים יכולים לפענח, להסיק ולשחק.

מפתחים יכולים להתחיל את דרכם ב-NVIDIA ACE על ידי הגשת בקשה לתוכנית הגישה המוקדמת כדי לקבל גישה לדגמי AI בפיתוח. כדי לחקור מודלים זמינים, מפתחים יכולים להעריך ולגשת ל-NVIDIA NIM, קבוצה של שירותי מיקרו קלים לשימוש שנועדו להאיץ את הפריסה של AI גנרטיבי, עבור Riva ו-Audio2Face באתר ai.nvidia.com.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות