קפטן אמריקה והפנתר השחור מתעמתים בטריילר הבכורה של "Marvel 1943: Rise Of Hydra"

ללא כל הודעה מוקדמת נחשף המשחק "Marvel 1943: Rise Of Hydra" הכולל אנסמבל של דמויות גיבורי על שניתן לשחק בהן, כולל קפטן אמריקה והפנתר השחור, ומפותח על המנוע החדש של אפיק

האירוע המרכזי של Epic State of Unreal ב-GDC, נפתחה בהפתעה גמורה, עם טריילר ל-1943: Rise of Hydra שהיה נראה כאילו לקוח מסרט עתידי של מארוול. אבל, הצופים נדהמו לגלות שמדובר בכלל בהצצה ראשונה למשחק חדש מאת הסופרת והבמאית איימי הניג, הידועה בעיקר בזכות עבודתה בזיכיון Uncharted.

המשחק כולל "אנסמבל" של דמויות שניתן לשחק בהן, כולל קפטן אמריקה והפנתר השחור, ומתואר כ"משחק הרפתקאות-פעולה מונע על ידי נרטיב. צפו בטריילר המרהיב:

"זה נראה כמו סרט"

הטריילר המהמם ביופיו ששוחרר ל- 1943 הוצג על ידי Epic מכיוון שהוא נבנה עם הגרסה העדכנית ביותר של Unreal Engine – 5.4 – והטריילר מנסה להוכיח את עצמו כחלון הראווה החזותי הנאמן ביותר עבור המנוע. מארוול תיארה את המשחק כך:

ככל שהנרטיב של המשחק יתפתח, השחקנים יכנסו לנעליהן של ארבע דמויות מרכזיות: קארי פייטון מגלם את אזורי, הפנתר השחור מתקופת מלחמת העולם השנייה, בעוד שדרו מורליין מגלם את סטיב רוג'רס, הלא הוא קפטן אמריקה.

מגלין אכיקונווק מגלמת את ננאלי, מרגלת וואקנדן המשובצת בפריז הכבושה, ומארק ריצ'רדסון מגלם את גבריאל ג'ונס, חייל אמריקאי וחבר בקומנדו המייללים. לין רנה מגלמת את ג'ולי, בעלת ברית מרכזית בהתנגדות הצרפתית, וג'ואל ג'ונסטון בתור הווארד סטארק".

תיאור של מארוול

המנוע והטכנולוגיות החדשות ביותר

כדי להוכיח שהטריילר של 1943: Rise of Hydra לקוח מהמשחק האמיתי, הצוות ב-EPIC תמרנו סצנות מסוימות ממנו בזמן אמת באמצעות העורך שלהם. 1943 ימנף את כל היכולות העדכניות ביותר של Unreal Engine 5.4, כולל יוצר דמויות Nanite, Lumen ו-Metahuman.

1943
הפנתר השחור וקפטן אמריקה | קרדיט: Marvel

בנוסף שולבו גם תכונות חדשות יותר כמו "Adaptive Tessellation" שיכולות ליצור פרטים עדינים מפורטים מבלי לצרוך כמות מוגזמת של כוח עיבוד, ו"נפחים הטרוגניים" (“Heterogenous Volumes”), שיכולים לייצר עשן ועננים מציאותיים ודינמיים מאוד.

כתבות באותו נושא:

Marvel 1943: Rise of Hydra יגיע מתישהו בשנת 2025. פלטפורמות עדיין לא הוכרזו, ויהיה מעניין לראות איזו חומרה (מלבד מחשב) בכלל תוכל להריץ משחק שנראה כל כך טוב ויזואלית. הדור הבא צריך משחקים כאלו, רק בשביל האתגר.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

פשוט וואו! איזה טריילר אדיר!
ככה אני רוצה לראות משחק

מדהים! הדור הבא האמיתי מתחיל ב2025 עכשיו אני מת לראות איך קרייסיס 4 נראה על המנוע העדכני CryEngine

נערך לאחרונה 3 חודשים לפני ע"י שימי