גן החיות של Planet Zoo הושק לקונסולות

הסימולציה של גן החיות Planet Zoo: Console Edition נוחתת ב-Xbox Series X|S ו-PlayStation 5

חברת Frontier Developments הבריטית השיקה את גרסת הקונסולות למשחק בניית העולם לחיות בר עם Planet Zoo: Console Edition, הזמינה החל מהיום. הכותר שם דגש על שימור חיות הבר, יצירתיות ללא גבול וחיות אותנטיות והוא מגיע ל-Xbox Series X|S ו-PlayStation 5 במחיר מומלץ לצרכן של החל מ-50 דולר.

משחק הסימולציה שוחרר למחשב לפני 4 שנים ואיפשר לחובבי בעלי חיים להגשים את חלומותיהם עם Planet Zoo – ניהול גן חיות וירטואלי מהבית.

כעת מגיע המשחק גם לקונסולות XSX ל-PS5 והוא כולל תמיכה מלאה הן בבקרים והן במקלדת ועכבר, ויכולת לשתף גני חיות בין XSX ל-PS5. לגרסה זו יהיה גם "מד מורכבות של גן החיות" שיאפשר לכם לפקוח עין על היקף גן החיות שלכם, שכן, גן חיות עמוס מדי עלול להכביד על הביצועים.

גרסת הקונסולה של Planet Zoo מגיעה אחרי שלל עדכוני תוכן שקיבל המשחק למחשב, וזה כולל 15 כאלה. גם 14 חבילות ה-DLC של המשחק יהיו זמינות לקונסולות.

3 מהדורות ל-The Planet Zoo

המשחק מגיע ב-3 מהדורות עם אפשרויות רכישה שונות, כולל המהדורה הרגילה במחיר של של 50 דולר מהדורת Deluxe Edition במחיר של 60 דולר ומהדורת Ultimate Edition במחיר של 120 דולרים.

The Planet Zoo: Deluxe Edition כולל את משחק הבסיס לצד ה-DLC Planet Zoo: Deluxe Upgrade Pack, כולל 16 מיני חיות נוספים ו-2 תרחישי קמפיין נוספים.

The Planet Zoo: Ultimate Edition כולל את משחק הבסיס, את Planet Zoo: Deluxe Upgrade Pack DLC, כולל 16 מיני חיות נוספים ו-2 תרחישי קמפיין נוספים. בנוסף, המהדורה כוללת גם את Planet Zoo: Season Pass, המעניק גישה למבחר של 14 DLCs עתידיים המכילים 81 מינים חדשים, 15 תרחישי קמפיין, ויותר מ-2000 קטעי נוף נוספים.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות