פרסומת הטלוויזיה החדשה של באטלפילד 4 מתעסקת בשבחים. שבחים ופרסים שהמשחק זכה בהם עוד לפני ששוחרר. האם  IGN מפנה לראשונה את הגב לאקטיוויז’ן?

EA ממשיכה להפגיז בפרסומות (1,2) לקראת השקת משחק ה FPS הכי גדול שלה השנה, באטלפילד 4. הפרסומת החדשה והשלישית במספר שנקראת “Only In Battlefield 4: Accolades” (שבחים) מכילה ציטוטים מאתרים על כמה שהמשחק נראה נהדר וכמה מנוע ההרס שלו מדהים, אבל אחד הציטוטים שכולם מדברים עליו מאז שוחררה הפרסומת שייך ללא אחרת מאשר רשת IGN, שכידוע נחשבת לתומכת נלהבת בסדרת קול אוף דיוטי לאורך השנים, וכהוכחה לכך תוכלו לבדוק את הציונים המטאורים שהיא העניקה לכותרי קול אוף דיוטי האחרונים, שלא נפלו מ 90. אפילו MW3 השבור.

הציטוט הבא של IGN לקוח מדקה 0:32 בפרסומת:

פרוסטבייט 3 (מנוע המשחק) ובאטלפילד 4 מביישים את קול אוף דיוטי גוסטס

IGN באטלפילד 4

עכשיו, תהיו בטוחים שהציטוט הזה לא לקוח מהביקורת של באטלפילד 4. הציטוט הזה לקוח מסקירה מקדימה שעשו ב IGN למשחק Call of Duty: Ghosts באוגוסט, כשאקטיוויז’ן המשיכה לדבר על “מנוע הדור הבא” שלה במשחק, כשכולם מסביב שאלו: “על איזה מנוע דור הבא אתם מדברים לעזאזל?”.

בחלק של הסקירה שדיבר על מנוע הדור הבא, הגיע הציטוט הזה שמדבר בעיקר על הגרפיקה ולא על המשחק בכללותו. כלומר, EA לקחה בדיוק את הקטע שהכי התאים לה:

GHOSTS IGN

שאר ה”ציטוטים”:

באטלפילד 4 פרסומת ביקורת

באטלפילד 4 פרסומת TV

Battlefield 4 נוחת ב-1 בנובמבר בישראל, ל-Xbox 360, ל-Playstation 3 ולמחשב. המשחק הוא משחק השקה של הקונסולות Playstation 4 וה-Xbox One.

אם עדיין לא רכשתם עותק למשחק, אתם מוזמנים להצטרף לקניה הקבוצתית של המשחק (עותק פיזי- עטיפה ודיסק), בחסות ארקדיה.