תכנים בדף

Batman: Arkham Origins עובר מ-GFWL לסטים

 batman-arkham-origins-PC

בשורה משמחת לשחקני ה-PC – משחק באטמן הבא לא יעשה שימוש ב Games for Windows Live אלא בשירות המשחקים של Steam

להבדיל משני הכותרים האחרונים בסדרת באטמן, Arkham Asylum ו- Arkham City, מדווח האתר IGN (אוסטרליה) כי בקאפקום החליטו לוותר על שירות המשחקים של מיקרוסופט, שהחנות שלו תיסגר בעוד יומיים, והשירות עצמו ייפסק ב-1 ביולי, שנה הבאה.

שני הכותרים האחרונים עשו שימוש ב-GFWL לצורך התחברות והישגים במשחק (achievements), לא היה בהם מולטיפלייר, אך במשחק החדש- Batman: Arkham Origins, אנחנו צפויים לקבל גם מצב אונליין, שלשמחתנו ינוהל דרך סטים.

קאפקום החליטה גם להעביר את המשחק Ultra Street Fighter 4 לשירותים של סטים, להבדיל מהכותרים הקודמים בסדרה Street Fighter 4 ו- Super Street Fighter 4,שעשו שימוש ב-GFWL לצורך המולטיפלייר.

Batman: Arkham Origins ישוחרר ב-25 באוקטובר למחשב האישי, ל-Playstation 3, ל-Xbox 360 ול-Wii U. יש גם מהדורת אספנים, אך כרגע היא הוכרזה רק לקונסולות.

מה איתכם, אתם שמחים על המהלך של קאפקום, או מעדיפים את באטמן עם GFWL?

מקור: IGN Australia

 • שמי

  מממ… אני לא מסין מה הבשורה בכתבה… אם כבר הודענו ש- GFWL נסגר, אז לא כל כך מפתיע שמחליטים לא להוציא משחקים חדשים ל- GFWL. למעשה, יש ברירה אחרת?

  • SimonSix

   למעשה, השירות ימשיך להתקיים עד יולי 2014 וחברות יוכלו להשתמש בשירות הזה. באטמן ישוחרר באוקטובר והוכרז כבר ל GFWL. קאפקום מקדימה תרופה למכה ומעבירה אותו לסטים.

 • ברק

  GFWL שלום ולא להתראות

  • SimonSix

   אמן

 • Nick

  ומה יקרה עם GTA IV בסופו של דבר (לטווח הקצר והארוך)?

  • SimonSix

   טווח הקצר תהיה תמיכה עד יולי 2014
   אחר כך רוקסטאר תדאג להעביר את התמיכה כנראה לסטים