ציידי הגלקסיה באים: Star Wars Hunters יגיע לסוויץ' ולמובייל ביוני

"מלחמת הכוכבים: ציידים" (Star Wars Hunters) הוא משחק יריות חינמי בזירת קרב מבוסס צוות של חברת זינגה, שישוחרר סוף סוף עבור מכשירי Nintendo Switch, iOS ואנדרואיד ב-4 ביוני 2024.

המשחק הוכרז בפברואר 2021 ובמקור תוכנן לצאת מאוחר יותר באותה שנה, לפני שהוא נדחה מספר פעמים. הכותר פותח על ידי NaturalMotion Games, אולפן פיתוח בבריטניה בבעלות Zynga שנרכשה על-ידי Take-Two (לאחר שעסקת מיקרוסופט-אקטיביז'ן-בליזארד לא אפשרה למכור גם את זינגה).

הצטרפו לציידים הגדולים ביותר מרחבי גלקסיית מלחמת הכוכבים על כוכב הלכת וספארה, שם ממתינות להם תחרויות זירתיות ומרגשות

השתתפו בלחימה מרגשת בגוף שלישי כדי להשתלט על היריבים שלכם במגוון של זירות קרב הרפתקניות המעוררות עולמות איקוניים של מלחמת הכוכבים.

מתוך תיאור המשחק

Star Wars Hunters המתרחש לאחר נפילת האימפריה הגלקטית, יאפשר לכם לעשות שימוש במיומנות, טקטיקות והתאמה אישית של הציידים שלכם כדי למצוא אסטרטגיה מנצחת ולקצור את שלל הניצחון במשחק.

זיכיון מלחמת הכוכבים ממשיך לפרוח בעולם המשחקים. המשחק הראשי האחרון בסדרה, Star Wars Jedi: Survivor התווסף לשירות המנוי EA Play של Electronic Arts, הכלול ב-Xbox Game Pass Ultimate ו-PC Game Pass, בסוף אפריל.

זיכיון מלחמת הכוכבים מגיע גם ל-Lego Fortnite, Fortnite Battle Royale, Fortnite Festival ו- Rocket Racing באירוע קרוסאובר חדש שיושק השבוע.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות