חנות Epic Games Store מחלקת לכם בחינם שני משחקים בשווי 160 שקלים

החנות הדיגיטלית 'אפיק גיימס סטור' (Epic Games Store) מחלקת שני משחקים להורדה בחינם למחשב עבור משתמשי EGS. השבוע, שני המשחקים החדשים יחסכו לכם 159.8 שקלים, שכן, זה המחיר שהם עולים ביום 'רגיל', כך שמדובר פה בחיסכון.

בניגוד לחלוקות האחרונות, הפעם שני המשחקים ראויים לציון, ויעבירו לכם כמה שעות של הנאה, למרות שלא מדובר במשחקי 'טריפל איי' (AAA).

עם זאת, מאחר ומדובר כמו תמיד במשחקים שאתם יכולים פשוט להוריד ויהיו שלכם לנצח בספריית המשחקים, ללא מחויבות, אז למה לא בעצם?.

על חתולים, כלבים ואורקים

נעבור במהירות לשני המשחקים החינמיים של השבוע, מדובר ב-Orcs Must Die! 3 ו-Cat Quest II.

הראשון הוא משחק משנת 2020 שנמכר בדרך כלל במחיר של 105.95 שקלים והוא פיתוח של חברת Robot Entertainment. המשחק השני פותח על ידי Gentlebros, שוחרר ב-2019 ומחירו בחנות עומד על 52.95 שקלים.

Orcs Must Die! 3

"אורקים חייבים למות! 3" (Orcs Must Die! 3) הוא משחק בז'אנר פעולה 'הגנה על מגדל' (tower defense) שזכה לציון ממוצע לא רע בכלל של 77 באתר metacritic.

במשחק זה השחקן לוקח את התפקיד של אחד משני קוסמי מלחמה מתלמדים ומוטל עליו להגן על שסעים מהסתערות של צבאות אורקים על ידי שימוש בכלי הנשק ויכולות מיוחדות של הדמויות. למשחק יש 18 רמות שונות.

בעוד ששמו מרמז שזהו הכותר השלישי בסדרה, זהו למעשה המשחק הרביעי בסדרת Orcs Must Die.

הורידו בחינם אתOrcs Must Die! 3 מכאן.

Cat Quest II

המשחק השני שמוצע בחינם שוחרר ב-2019 כהמשך ל-Cat Quest מ-2017 וגם הוא עם ציון דומה של 76 בממוצע. Cat Quest II פותח על ידי Gentlebros והופץ על ידי PQube, שתיהן עובדות בימים אלה על הבאת משחק שלישי בסדרה, Cat Quest III.

חקור עולם ענק מלא במפלצות, מבוכים ומשימות! גם בפעם הראשונה אי פעם, שחקו ב-Cat Quest כחתול וגם ככלב יחד עם חבר במהלך משחק שיתופי (co-op) מקומי, או בקמפיין לשחקן יחיד!

Cat Quest II הוא הוא משחק פעולה RPG דו-ממדי בעולם פתוח המתרחש בממלכת פנטזיה של חתולים וכלבים.

תחת איום ממלחמה מתמשכת בין החתולים של פליינגארד והכלבים המתקדמים של אימפריית הלופוס, Cat Quest II מביא את סיפורם של שני מלכים, שהוסרו מכסאותיהם – כשהם עובדים יחד כדי להשיב את הממלכות שלהם מעריצות.

הורידו בחינם את Cat Quest II מכאן.

שני המשחקים יהיו זמינים להורדה בחינם מהיום ה-2 במאי, ועד ה-9 במאי, שעה 18:00, שעון ישראל. אפיק כבר חשפה את שני המשחקים החינמיים הבאים, והם Firestone ו-Circus Electrique.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

רותם גולדברג

נולד עם עכבר גיימינג ביד, וכדור פיפ"א של שנות ה-90 ברגל. סצנת הגיימינג תמיד עניינה אותו ובעיקר משחקי פלטפורמה בקונסולות, רצוי נינטנדו.
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות