מפתחת הרימייק של "הנסיך הפרסי: חולות הזמן" מקבלת שחקן חיזוק

יוביסופט טורונטו הודיעה היום כי היא מצטרפת לצוותי הפיתוח של גרסת הרימייק של "הנסיך הפרסי: חולות הזמן" (Prince of Persia: Sands of Time), לצד יוביסופט מונטריאול.

הרימייק הזה הוכרז בסוף 2020 ונדחה מספר פעמים לאחר שלא הגיע ליעדי האיכות הפנימיים של יוביסופט (Ubisoft). המשחק היה אמור לצאת במקור ב-21 בינואר 2021, אך הוא נדחה שוב ושוב.

"המשחק תופס מקום מיוחד עבור רבים מאיתנו בסטודיו שלנו. אני עדיין זוכר כמה כיף היה לי לשחק במקור עם תכונת פריצת הדרך שלו שמאפשרת לך להריץ את הזמן אחורה", אמר דריל לונג, מנהל מנכ"ל יוביסופט טורונטו. "יש לנו כעת הזדמנות להחזיר את הזמן לאחור בעצמנו, ולהביא את הטכנולוגיה המעודכנת, המומחיות והיצירתיות שלנו כדי לחדש את המשחק הקלאסי הזה עם השותפים שלנו ביוביסופט מונטריאול."

עוד נכתב בהצהרה כי הצוות ביוביסופט מונטריאול ממשיך להתקדם בצורה מצוינת בגרסה המחודשת כשהם מתכוונים לשחזר את הקסם של אקרובטיקה מרתקת, קרבות חרבות אפיים וסיפורים שובי לב מהמקור.

"יש היסטוריה עשירה בין האולפנים שלנו, ולא יכולנו להיות מאושרים יותר מכך ש-Ubisoft Toronto מצטרפת לפרויקט", אמר נואל קצ'יצ'יאן, מפיק, Ubisoft Montreal. "טורונטו הייתה שותפה מדהימה במשך יותר מעשור במספר משחקים, ושיתוף הפעולה הזה מבטיח שאנחנו מניחים בסיס חזק לפרויקט שלנו ולדרך שלפנינו."

מאז שהוקם ב-2010, האולפן Ubisoft Toronto עבד על כמה מהמותגים הגדולים ביותר של יוביסופט, כולל Assassin's Creed, Far Cry, Watch Dogs ו-Tom Clancy's Splinter Cell. הפרויקטים האחרונים כוללים את Avatar: Frontiers of Pandora, XDefiant ו-Star Wars Outlaws הקרוב, שייצא ב-31 באוגוסט.

הסטודיו הזה גם משתף פעולה בזיכיון Far Cry וממשיך להוביל את הפיתוח של הגרסה המחודשת של Splinter Cell.

"הכתר האבוד" יזרז את הפיתוח

אחרי כמעט שלוש שנים של שקט יחסי מאז ההכרזה על הרימייק, החליטה יוביסופט להחזיר את הנסיך הפרסי לקדמת הבמה את הנסיך הפרסי עם המשחק "הנסיך הפרסי: הכתר האבוד".

Prince of Persia The Lost Crown החייה מחדש את הזיכיון ואת הז'אנר והמעריצים שזכו להתנסות בדמו של המשחק, לא נותרו אדישים. כך גם המבקרים שהרעיפו עליו שבחים ופינקו אותו בציונים טובים.

במקביל להשקתו הוכרז משחק נוסף בסדרה בשם "The Rogue Prince of Persia", משחק פלטפורמת פעולה דו-ממדית.

כל ההרחבות למשחק הנסיך הפרסי: הכתר האבוד
הנסיך הפרסי: הכתר האבוד ׁ(תמונה: יוביסופט)

'חולות הזמן' המקורי שוחרר ב-Xbox, Gamecube, PS2, PC ועוד החל מסוף שנת 2003 וזכה לשבחי המבקרים בעת ששוחרר. המשחק גם היה מועמד וזכה בפרסים רבים ועד היום נחשב כאחד ממשחקי הווידאו הגדולים בכל הזמנים.

למרות שהמכירות של הכותר היו איטיות בתחילה, בסופו של דבר הוא הפך להצלחה מסחרית. הצלחתו האיצה את פיתוח כותר המשך, Prince of Persia: Warrior Within, שיצא בנובמבר 2004.

לגרסת הרימייק של "הנסיך הפרסי: חולות הזמן"אין עדיין תאריך יציאה רשמי, באתר של יוביסופט מצוין שהוא "Coming Soon".

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות