יוביסופט יכולה לחייך: 3 מיליון שחקנים הורידו את XDefiant תוך 48 שעות

באנר TMS

האתר Insider Gaming מדווח כי 48 שעות לאחר ההשקה, יש למשחק XDefiant קצת יותר מ-3 מיליון שחקנים ייחודיים וכ-300,000 שחקנים במקביל בכל הפלטפורמות.

XDefiant, משחק היריות החינמי של יוביסופט (Ubisoft) זוכה להישג לא מבוטל, אחרי שהגיע ל- 1 מיליון שחקנים ייחודיים תוך שעתיים וחצי מהשקתו, כך על פי הדיווח.

בשלב מסוים, חצי מיליון שחקנים במקביל התחברו למשחק ביום ההשקה. למרות התלונות של הרבה שחקנים שנאלצו לחכות בתפריט בגלל בעיות בשרת, הבעיות נפתרו בסביבות שמונה עד עשר שעות לאחר ההשקה.

אבן דרך זו הופכת את המשחק למהיר ביותר אי פעם של יוביסופט שהצליח להגיע למיליון שחקנים ייחודיים.

ההמשך תלוי ביוביסופט

קשה לאמוד עד כמה המספרים הללו הופכים את XDefiant לסיפור הצלחה, אבל לשם השוואה, Apex Legends שיצא ב-2019 ב-PlayStation 4, Xbox One ו-PC, צבר מיליון שחקנים ייחודיים בשמונה שעות ו-2.5 מיליון בתוך 24 שעות. עם זאת, אפקס לא היה משחק חינמי.

מצד שני, בתקופת יובש שכזאת בז'אנר משחקי יריות בגוף ראשון, אין פלא ששחקנים רבים שחיכו למשהו חדש ומרענן, קפצו על ההזדמנות.

כמו תמיד במשחקים מהסוג הזה, יוביסופט תצטרך לעבוד קשה בשביל לשמר את השחקנים, ולטפח את הקהילה. יש לה ניסיון נהדר בתחום הזה, תשאלו את שחקני 'קשת שש'.

XDefiant הוא התשובה של יוביסופט לסדרת Call of Duty, לא מסכימים? נסו את המשחק, יש הרבה קווי דמיון. משחק ה-FPS שהושק ב-21 במאי באופן רשמי, הספיק לעבור בדרך דחיותבטא ומבחנים פנימיים, וכעת זמין להורדה בחינם למחשב ולקונסולות.

לחובבי סדרות המשחקים של יוביסופט, XDefiant כולל דמויות המייצגות פלגים ממשחקי יוביסופט אחרים כמו Splinter Cell, The Division ו-Far Cry.

לשחקני המחשב, דרישות המערכת של המשחק תמצאו כאן.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות