מפת הדרכים למשחק "הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" פורסמה

מעבר להרחבה הקרובה, יוביסופט צפויה להשיק מספר הרחבות, כולל DLC אחד בתשלום מתישהו השנה

ההשקה המוצלחת של משחק "הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" גרמה ליוביסופט להבין שההזנחה של הזיכיון לאורך יותר מעשור, והתמקדות די טוטאלית בזיכיון Assassin's Creed, לא הייתה החלטה נבונה.

Prince of Persia The Lost Crown החייה מחדש את הזיכיון ואת הז'אנר והמעריצים שזכו להתנסות בדמו של המשחק, לא נותרו אדישים. כך גם המבקרים שהרעיפו עליו שבחים ופינקו את המשחק בציונים טובים.

יוביסופט הבטיחה עדכונים עתידיים בחינם למשחק, וכעת הצוות שיתף את מפת הדרכים לנסיך הפרסי. זאת לאחר שבסוף החודש שעבר, הצוות ב-Ubisoft Montpellier חשף כי "הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" יקבל חבילה של עדכונים בחינם במהלך שנת 2024.

בהכרזה באמצעות ה-X (טוויטר לשעבר), הצוות שיתף כעת את מפת הדרכים המלאה שלהם.

העדכון החינמי הראשון מגיע ב-20 למרץ ומביא איתו מצב speedrun; מצב permadeath וארבע תלבושות חדשות. הגל השני של DLC בחינם יגיע מתישהו באביב ויכלול מצב Boss Rush כמו גם תלבושת נוספת.

הסט האחרון של DLC החינמי ישוחרר במהלך הקיץ ויכלול אתגרי לחימה, פלטפורמה וחידה חדשים באמצעות "הניסויים האלוהיים" (Divine Trials)- לצד קמעות חדשים, תלבושות "ועוד".

אבל לא הכל יהיה בחינם, כי המשחק צפוי לקבל DLC אחד לפחות בתשלום, שצפוי לצאת 'מאוחר יותר ב-2024' ויהיה כנראה צורה כלשהי של סיפור חדש.

למרות הכל, אפשר בעיקר לשבח את יוביסופט על כל התוספות החינמיות של המשחק ונראה שהיא מתכוונת להמשיך לתמוך במשחק בדרכים הנכונות, כי עכשיו היא הבינה שהנסיך הפרסי הוא זיכיון ששווה לתחזק.

"הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" שוחרר רשמית ב-18 בינואר ל- Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ו-Xbox One, כמו גם ל-PC דרך Epic Games Store וחנות Ubisoft.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות