הסטורי טריילר של "A Quiet Place: The Road Ahead" שוחרר

מעריצי הזיכיון A Quiet Place קיבלו לאחרונה חדשות מרגשות על משחק חדש המתרחש ביקום של סדרת הסרטים, וכעת, קיבלנו תצוגה מקדימה נוספת של המשחק הראשון בסדרה A Quiet Place: The Road Ahead (בתרגום חופשי "מקום שקט: הדרך קדימה").

הפעם, הטריילר מגדיר את הסיפור שעוקב אחר שתי דמויות, אלכס ומרטין, כשהן שורדות את המציאות החדשה שנכפתה עליהן ברגע שהיצורים מסרטי "מקום שקט" מגיעים לכדור הארץ. אתם משחקים בתור אלכס במשחק שמתוארת בטריילר החדש כ"סטודנטית אסתמטית שמנסה לשרוד את סוף העולם עם החבר שלה מרטין".

אם צפיתם בעבר באחד מסרטי A Quiet Place, אתם כבר יודעים שהאויב מגיע מחוץ לכדור הארץ כנחיל של יצורים דמויי עכביש ובעלי שמיעה ללא דופי המתחילים לצוד את האוכלוסייה האנושית באמצעות קול בלבד. העולם שאנחנו מכירים נאלץ לפעול בדרכים שונות להגיע למצב של שקט שבו הצלילים הקטנים ביותר יכולים "להדליק" את היצורים.

באשר למשחק הזה, נראה שתהיה השפעה של האלמנט האסתמטי של הגיבורה שיבוא לידי ביטוי דרך השליטה שלה בנשימה או משהו בסגנון הזה. נראה שגם הריון יהיה נושא במשחק, כפי שראינו בסרטים. בשלב מסוים בטריילר, אנו רואים את אלכס עושה בדיקת הריון, אם כי לא ברור מתי זה קורה מכיוון שהסצנות מהמשחק קופצות קדימה ואחורה בין זמני טרום הפלישה ונקודות שונות לאורך הסיפור של המשחק.

במונחי משחקיות, The Road Ahead מוגדר כמשחק אימה התגנבות מגוף ראשון הדורש מהשחקנים למזער את הרעש שהם עושים בניסיון להתחמק מיצורים הרגישים מבחינה קולית. יש שם גם רובה ציד ומרדף מכוניות, כך שברור שלא הכל יהיה שקט וחרישי.

הסרט האחרון בסדרה, "מקום שקט: היום הראשון" (A Quiet Place: Day One) יצא בסופשבוע האחרון לבתי הקולנוע וכבר קבע שיא חדש עם הופעת הבכורה ענקית בקופות. הפריקוול הכניס 98.5 מיליון דולר במהלך סוף השבוע הראשון שלו ברחבי העולם.

ל- A Quiet Place: The Road Ahead עדיין אין תאריך יציאה, אבל אנחנו יודעים שהוא ישוחרר בפלטפורמות ה-PlayStation 5, Xbox Series X|S ו-PC.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות