"מקום שקט: היום הראשון" קובע שיא חדש עם הופעת בכורה ענקית בקופות

"הקול בראש 2" של פיקסר ממשיך לתת בראש וכבר חצה את רף 1 מיליארד דולר. פתיחה צולעת לקווין קוסטנר בקופות עם אפוס המערבונים "הורייזון: סאגה אמריקאית"

סרט האימה/מד"ב "מקום שקט: היום הראשון" (A Quiet Place: Day One) קבע שיא חדש ומרשים עם הופעת הבכורה שלו בקופות. הפריקוול הכניס 53 מיליון דולר במהלך סוף השבוע הראשון שלו באמריקה, ועם המכירות הבינלאומיות (45.5 מיליון דולר) הוא הגיע להכנסות של 98.5 מיליון דולר ברחבי העולם.

הסרט הצליח להשיג את השקת הבכורה הגדולה ביותר בזיכיון A Quiet Place ועלה על קודמו "מקום שקט 2" (A Quiet Place Part II) שפתח עם 48 מיליון דולר.

"הקשבנו למעריצים לגבי מה שהם מחפשים", אמר נשיא ההפצה המקומית של פרמאונט פיקצ'רס (Paramount Pictures), כריס ארונסון לאתר וראייטי. "סיפור המוצא הזה, שנתן להם עיר חדשה כתפאורה ודמויות רעננות, הצליח להרחיב את הקהל."

הקול בראש 2 ממשיך לתת בראש, קווין קוסטנר בפתיחה צולעת

סרט נוסף שממשיך לככב הוא "הקול בראש 2" (Inside Out 2) של פיקסאר (Pixar) ודיסני (Walt Disney Animation Studios) שממשיך להיאחז במקום הראשון, והכניס 57 מיליון דולר בסוף השבוע השלישי שלו, מה שהביא את ההכנסות שלו ל-469 מיליון דולר עד כה והכניס למעלה מ-100 מיליון דולר יותר ממה שהסרט הראשון ("הקול בראש") עשה בכל הרצף שלו בצפון אמריקה.

ושימו לב להישג הבא, "הקול בראש 2" הכניס 1.015 מיליארד דולר, והבטיח את מקומו כסרט המכניס ביותר של השנה. בהישג מרהיב זה, הוא הפך לסרט הראשון של 2024 שהצטרף למועדון הנחשק של מיליארד דולר.

מנגד, הפרויקט השאפתני בן שלוש השעות של קווין קוסטנר, "הורייזון: סאגה אמריקאית" (Horizon: An American Saga) – פרק 1, הכניס רק 11 מיליון דולר בסוף השבוע. מספר די מאכזב לאפוס המערבונים שקווין קוסטנר השקיע בו נתח משמעותי מכספו, ועם תקציב כולל של 100 מיליון דולר תחת האחים וורנר ׁ(Warner Bros).

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות