היום שבו החייזרים הגיעו לכדור הארץ בטריילר ל"מקום שקט: היום הראשון"

הפריקוול של סדרת האימה פוסט-אפוקליפטי "מקום שקט: היום הראשון" יגיע לבתי הקולנוע ביוני הקרוב

הטריילר הראשון של "מקום שקט: היום הראשון" (A Quiet Place: Day One) שוחרר, והוא מציג את הרגע המדויק שבו החייזרים הגיעו לכדור הארץ וגרמו לאנשים להפסיק לדבר כדי להישאר בחיים.

מקום שקט 2 (A Quiet Place Part II) התחיל בפלאשבק מטריד של היום בו החייזרים הגיעו לכדור הארץ, והתרחש בעיקר בפרברים, אבל מקום שקט: היום הראשון יתרחש בניו יורק ויעסוק כולו בהגעת היצורים והנפילה שנוצרה. למי שלא מכיר, החייזרים בסדרת A Quiet Place עיוורים אך בעלי שמיעה טובה במיוחד, מה שמניע אנשים לעשות כל מה שהם יכולים כדי להישאר בשקט.

בטריילר ניתן לראות את זוכת האוסקר לופיטה ניונגו ("12 שנים של עבדות") מטיילת בשלווה ברחוב סואן בעיר עם החתול שלה בזרועותיה כשהיא מביטה לשמיים ורואה את החייזרים מתרסקים לתוך כדור הארץ. האווירה נהיית די אינטנסיבית שם.

בסרט מככבים גם השחקן ג'וזף קווין ("דברים מוזרים") ודג'ימון הונסו (שהיה מועמד לשני פרסי אוסקר על תפקידיו בסרטים "באמריקה" ו"לגעת ביהלום"). שניהם הופיעו במקום שקט 2.

מקום שקט: היום הראשון יוצא לבתי הקולנוע ב-28 ביוני. הוא מבוים על ידי מייקל סרנוסקי ("חזיר הבית"), לאחר שהשניים הראשונים בוימו על ידי ג'ון קרסינסקי. בנוסף לפריקוול, "מקום שקט 3" צפוי להגיע ב-2025, אך לא ידוע אם קרסינסקי יחזור לביים אותו.

מחוץ לזיכיון הסרט, זה הזמן להזכיר כי ישנו גם משחק וידאו Quiet Place שנמצא בפיתוח, אבל עבר הרבה מאוד זמן מאז ששמענו עליו משהו.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות