פרודו החתול בסכנה בטריילר האחרון לסרט "מקום שקט: היום הראשון"

זיכיון המדע הבדיוני "מקום שקט" נמצא לקראת ההשקה הגדולה של הסרט החדש בסדרה, "מקום שקט: היום הראשון" (A Quiet Place: Day One) שעתיד להגיע לבתי הקולנוע ביום שישי הקרוב, 28 ביוני – ולקראת יציאת הסרט לאקרנים, הטריילר האחרון עלה לרשת (תוכלו לצפות בו כאן למעלה) כדי לתת לנו תצוגה מקדימה אחרונה לפני שלצופי הסרט תהיה ההזדמנות לצפות בסרט המלא על המסך הגדול.

בעוד שאת הסרט הקודם "מקום שקט 2" ביים ג'ון קרסינסקי, את הסרט החדש (מכונה גם "מקום שקט 3") מביים מייקל סרנוסקי, שזכה להרבה תשומת לב חיובית עם הבכורה שלו בבימוי הסרט "פיג" (בכיכובו של ניקולס קייג') ב-2021.

מקום שקט: היום הראשון מהווה פירקוול לשני הסרטים הראשונים והוא מתרחש בניו יורק ויעסוק כולו בהגעת היצורים והנפילה שנוצרה בעקבות אירוע זה. למי שלא מכיר את הסדרה, החייזרים ב- A Quiet Place עיוורים אך בעלי שמיעה טובה במיוחד, מה שמניע אנשים לעשות כל מה שהם יכולים כדי להישאר בשקט.

מקום שקט פוסטר רשמי
(תמונה: Paramount Pictures)

הסיפור של "מקום שקט: היום הראשון" שנכתב על פי תסריט של קרסינסקי וסארנוסקי, אמנם מתרחש באותו עולם של שני הסרטים הראשונים, אך אינו מערב את משפחת אבוט, הדמויות שעקבנו אחריהם בשני הסרטים הראשונים.

קרסינסקי הוא המפיק בפועל של הסרט החדש, בעוד שמייקל ביי, אנדרו פורם ובראד פולר מפיקים דרך חברת Platinum Dunes. אליסון סיגר, שותפו ב"סאנדיי נייט" של קרסינסקי, משמש כמפיק בפועל.

בסרט מככבים זוכת האוסקר לופיטה ניונגו ("12 שנים של עבדות"), ג'וזף קווין ("דברים מוזרים") ודג'ימון הונסו (שהיה מועמד לשני פרסי אוסקר על תפקידיו בסרטים "באמריקה" ו"לגעת ביהלום") – שני האחרונים הופיעו במקום שקט 2 ובקאסט תמצאו גם את דניס או'הר ("דם אמיתי" ו"אימה אמריקאית").

בשבוע שעבר דווח כי סדרת הסרטים "מקום שקט" מקבלת אדפטציה למשחק אימה חדש בשם "A Quiet Place: The Road Ahead", שצפוי לצאת למחשב האישי, פלייסטיישן 5 ו-Xbox Series X ו-S ב-2024.

מקום שקט: היום הראשון יגיע לבתי הקולנוע ביום שישי ה-28 ביוני, 2024.

מקור

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות