סדרת הסרטים "מקום שקט" מקבלת אדפטציה למשחק אימה חדש

זיכיון הסרטים "מקום שקט" (A Quiet Place) יקבל אדפטציה למשחק וידאו בשם "A Quiet Place: The Road Ahead", שצפוי לצאת למחשב האישי, פלייסטיישן 5 ו-Xbox Series X ו-S ב-2024.

"מקום שקט" הוא סיפור פוסט-אפוקליפטי על ניצולים אנושיים הנאבקים ביצורים חוצניים עיוורים עם חוש שמיעה חד במיוחד. הסרט הראשון, בכיכובם של אמילי בלאנט ("אופנהיימר", "השטן לובשת פראדה") וג'ון קרסינסקי ("המשרד",  "ג'ק ראיין") זכה לשבחים רבים והצלחה בקופות.

הסרט השלישי "מקום שקט: היום הראשון" (A Quiet Place: Day One) מבוים על ידי מייקל סרנוסקי ("פיג" עם ניקולס קייג'), מתרחש בניו-יורק וצפוי לצאת לקולנוע לקראת סוף החודש. מככבת בו השחקנית לופיטה ניונגו ("12 שנים של עבדות").

משחק האימה החדש שאת טריילר החשיפה שלו תוכלו לראות כאן מעל, מפותח על ידי האולפן האיטלקי Stormind Games, שיצר את זיכיון אימה הישרדותי Remothered ו- Batora: Lost Haven. המפיצה של המשחק היא Sabre Interactive.

A Quiet Place: The Road Ahead הוא משחק אימה הרפתקאות חדש המתרחש באותו יקום של סרטי "מקום שקט". באופן טבעי, זה יהיה משחק אימה מונחה נרטיב, שיספר סיפור מקורי נפרד מהסרטים.

המשחק יכניס את השחקנים לנעליה של "אישה צעירה הנאבקת לשרוד לא רק את היצורים המסויטים של האפוקליפסה, אלא גם את הייסורים של סכסוכים משפחתיים". אם צפיתם באחד מהסרטים של "מקום שקט", תקבלו תחושה לגבי הנושאים בהם עוסקים כאן.

לשחקנים תהיה גישה לכלים שיעזרו להם לנקות ולשרוד בעולם שבו מוטציות בעלות שמיעה פנומנלית מסתובבות על פני כדור הארץ ובני אדם נדחקים לשקט כאמצעי הישרדות.

A Quiet Place: The Road Ahead ישוחרר מאוחר יותר השנה למחשב, PS5 ו-Xbox Series X/S.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות