דיווח: מיקרוסופט עובדת על Halo: Combat Evolved Remaster, ושוקלת גם שחרור לפלייסטיישן

על פי דיווח חדש של טום וורן מהאתר theverge, מיקרוסופט (Microsoft) עובדת על רימאסטר של Halo: Combat Evolved, והוא עשוי להגיע גם ל-PS5 בנוסף ל-Xbox.

וורן כותב בניוזלטר ה-Notepad שלו כי Halo הוא "משחק אחד" הנבחן לשחרור בקונסולה של סוני. וורן מציין שזה נמצא בשלב ב"ימים מוקדמים" של פיתוח, כך שלא סביר שמיקרוסופט תכריז על הפרויקט הזה במהלך תצוגת Xbox Games Showcase שלה במסגרת ה- Summer Game Fest.

Halo: Combat Evolved פותח על ידי Bungie ויצא לראשונה בשנת 2001 כמשחק השקה לקונסולת המשחקים המקורית של Xbox. הפרויקט היה הראשון במה שעתיד להפוך לאחת מספינות הדגל של צד ראשון של מיקרוסופט, שזכה לפחות למשחק אחד בכל פלטפורמת Xbox שיצאה עד היום.

המשחק הוכרז ל-PC ב-12 ביולי 2002, שהיה בפיתוח על ידי Gearbox Software. בתערוכת המשחקים E3 2003 גרסה זו התקבלה בחיוב והוא שוחרר למחשב ב-30 בספטמבר 2003, ואף כלל תמיכה במשחק מרובה משתתפים.

בשנת 2011, מיקרוסופט שחררה את Halo: Combat Evolved Anniversary, גרסה מחודשת ומשופרת ששמרה על אותו קו עלילה והציגה הישגים, טרמינלים וגולגולות. שחקנים יכלו לעבור בין הגרפיקה המקורית למשופרת בלחיצת כפתור. גרסה זו גם כלולה באוסף Halo: The Master Chief Collection שיצא ב- 2014 ושוחרר אף למחשב.

החודשים האחרונים היו די סוערים עבור חטיבת Xbox של מיקרוסופט. לאחר רכישת אקטיביז'ן-בליזארד בסכום של כ- 70 מיליארד דולר היא סגרה אולפנים ופיטרה כמעט 2,000 עובדים בכל מחלקת המשחקים שלה.

ביום ראשון הקרוב היא צפויה לקיים אחרי ה-Xbox Games Showcase, שידור בשם Black Ops 6 Direct, שיחשוף את המשחק הבא בסדרת קול אוף דיוטי שכבר הוכרז רשמית ואושר שיושק ביום ההשקה גם ב-Game Pass.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות