"הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" מקבל תוכן בחינם ו-DLC סטורי שיגיע בספטמבר

במהלך אירוע Ubisoft Forward שהוא חלק מ- Summer Game Fest 2024, עדכנה יוביסופט (Ubisoft) לגבי העתיד של המשחק "הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" (Prince of Persia: The Lost Crown).

המשחק יזכה לעדכון חינמי שיכלול Divine Trials, אתגרי לחימה, בוסים מתוקנים, אתגרי פאזל, אתגרי פלטפורמה, קמעות חדשים ותלבושות חדשות ותגיע גם הרחבה.

באשר להרחבה של המשחק, החברה הודיעה כי DLC בשם Mask Of Darkness שיכלול סיפור נפרד יהיה זמין בספטמבר, בהתאם למפת הדרכים שהיא שחררה.

ההשקה המוצלחת של משחק "הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" גרמה ליוביסופט להבין שההזנחה של הזיכיון לאורך יותר מעשור, והתמקדות די טוטאלית בזיכיון Assassin's Creed, לא הייתה החלטה נבונה.

Prince of Persia: The Lost

Prince of Persia The Lost Crown החייה מחדש את הזיכיון ואת הז'אנר והמעריצים שזכו להתנסות בדמו של המשחק, לא נותרו אדישים. כך גם המבקרים שהרעיפו עליו שבחים ופינקו את המשחק בציונים טובים.

"הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" הוא משחק מטרוידוואניה נהדר, עם לחימה מסובכת, סט מהלכים שמתפתח לאט במהלך המשחק, וכמה חידות ואתגרי פלטפורמה נהדרים.

"הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" שוחרר רשמית ב-18 בינואר ל- Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ו-Xbox One, כמו גם ל-PC דרך Epic Games Store וחנות Ubisoft.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות