"הקול בראש 2" מפציץ בקופות: בדרך להפוך להשקה השנייה המצליחה בכל הזמנים של סרט אנימציה


"הקול בראש 2" (Inside Out 2) מוכיח את עצמו כלהיט הקופות הענק של פיקסאר (Pixar) ודיסני (Walt Disney Animation Studios), כשהוא כבר על המסלול להיות אחד מהפתיחות המונפשות הגדולות ביותר אי פעם.

האתר deadline מדווח כי הסרט הסרט החדש של פיקסאר "הקול בראש 2", מתגבש להיות אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים של השנה בקופות, עם דיווחים מעודכנים לסופשבוע הנוכחי, וספירות אחרונות של כרטיסים.

כרגע הוא בדרך להכנסות מוערכות בסוף שבוע של 150-155 מיליון דולר, שיהווה את הפתיחה השנייה הגדולה ביותר לסרט אנימציה, אחרי "משפחת סופר על 2" (Incredibles 2) שזכה לפתיחה של 182 מיליון דולר ולפני "האחים סופר מריו 2" מהשנה שעברה (עם פתיחה של 146 מיליון דולר).

"הקול בראש" הראשון, שעלה לבתי הקולנוע ביוני 2015, זכה לפתיחה של-90.5 מיליון דולר והכניס לבסוף 356 מיליון דולר בצפון אמריקה ו-858.8 מיליון דולר ברחבי העולם. עם תקציב של 200 מיליון דולר, "Inside Out 2" עשוי לעקוף אותו.

הפתיחה המצליחה של השנה, בכל הקטגוריות

אין ספק שמדובר בהישג משמעותי, לא רק לאווירת הנכאים השנה של עונת הקיץ בקולנוע, אלא גם לפיקסאר ודיסני המדשדשות, שחוו לא מעט כישלונות בשנתיים האחרונות. נכון להיום, מדובר בפתיחת הסרט המצליחה של 2024, בכל הקטגוריות.

האחים וורנר מחזיקים כיום בשני המקומות הראשונים של 2024 עם "חולית: חלק שני" (Dune: Part Two) עם-82.5 מיליון דולר ו-"גודזילה x קונג: אימפריה חדשה" (Godzilla x Kong: The New Empire) אחריו עם 80 מיליון דולר.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות