פול רוכב על תולעי החול בסצנה חדשה מתוך "חולית: חלק 2"

סצנה מלאה של 7 דקות פורסמה וכעת תוכלו לצפות בסצנת הרכיבה על תולעי החול של פול אטרידס במלואה לקראת הקרנת הבכורה של הסרט

לקראת יציאתו של הסרט "חולית: חלק 2" (Dune: Part 2) ב-1 במרץ, פלטפורמת מכירת הכרטיסים Fandango שיתפה את אחת מהסצנות המרכזיות של הסרט, וחשפה סרטון באורך 7 דקות.

הסצנה בת שבע הדקות מציגה את הנסיעה הראשונה של פול עם תולעי החול מההתחלה ועד הסוף והוא מיועד למעריצים שלא יכולים לחכות עד מרץ כדי להתחיל לקבל קצת ווייב מהסרט החדש.

למי שזוכר, חולית, הסרט הראשון הסתיים בכך שפול אטריידס (טימותי צ'אלמט) נמלט אל המדבר עם אמו ליידי ג'סיקה (רבקה פרגוסון) לאחר שמשפחתם הותקפה על ידי החברים השפלים של בית הארקונן.

בני הזוג הארקונן השאירו את פול וג'סיקה למות, אבל הם למעשה מצאו מקלט אצל הפרמנים, הילידים של כוכב הלכת המדברי של אראקיס.כדי לזכות באמונם של הפרמנים, פול חייב לעשות משהו שנראה בלתי אפשרי: לזמן תולעת חול ענקית ולרכב עליו.

חולית: חלק שני מגיע כאמור לבתי הקולנוע ב-1 במרץ, והוא כבר מריח כמו הלהיט הענק הראשון של 2024. סרטו של הבמאי דניס וילנב מ-2021 חולית הראשון, כיסה את חלקו הראשון של רומן המדע הבדיוני של פרנק הרברט מ-1965 והיה עיבוד נאמן למקור. חולית: חלק שני יכסה את חלקו השני של הרומן.

לסרט היו שלושה טריילרים רשמיים, וההייפ מתחיל להגיע למקומות גבוהים לקראת סרט ההמשך. הבמאי דניס וילנב העלה ציפיות לסרט, ואמר בראיון שנערך לאחרונה, "אני לא אומר שהסרט מושלם, אבל אני הרבה יותר מרוצה מהחלק השני מאשר מהחלק הראשון".


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות