“גודזילה X קונג: אימפריה חדשה” בפתיחה חלומית

עם פתיחה של 80 מיליון דולר בסופשבוע הראשון הברט החדש ניפץ את כל התחזיות המוקדמות

“גודזילה X קונג: אימפריה חדשה” (Godzilla x Kong: The New Empire) עלה לראש טבלת המכירות וגרף סכום של 80 מיליון דולר מ-3,861 בתי קולנוע בצפון אמריקה בהקרנת הבכורה שלו.

יש לציין שסוף השבוע שחלף, נפל על חג הפסחא בארה”ב, מה שהעניק לסרט יום נוסף בספירת הכרטיסים.

“גודזילה נגד קונג: אימפריה חדשה” הוא הסרט החמישי בסדרת הסרטים גודזילה, שיצאה לראשונה לבתי הקולנוע בשנת 2014. הסרט הקודם בסדרה היה “גודזילה נגד קונג” משנת 2021.

הערכות מוקדמות להכנסות הסרט לקראת סוף השבוע, עמדו על הכנסות בין 50 ל- 55 מיליון דולר, כך שמדובר בסיפור הצלחה מרשים שהצליח להביא את סך המכירות של הזיכיון למעל 2 מיליארד דולר.

הפתיחה הגלובלית הגדולה ביותר של 2024

ההצלחה הקופתית של הסרט באמריקה בכיכובם של רבקה הול, בריאן טיירי הנרי ודן סטיבנס, הופכים אותו לסרט עם הפתיחה השנייה הטובה ביותר לשנת 2024. עקף אותו הסרט חולית: חלק 2 שגרף 82.5 מיליון.

באשר למכירות הגלובלית של הסרט, “גודזילה X קונג: אימפריה חדשה” תופס את המקום הראשון עם הכנסות של 194 מיליון, ובכך הוא עוקף את “חולית: חלק 2”, שהציג הכנסות גלובליות של 182.5 מיליון ברחבי העולם. נתון זה הופך את סרט המפלצות החדש של אולפני לג’נדרי לפתיחה הגלובלית הגדולה ביותר של 2024.

אם נסכם את ההצלחה של הסרט החדש ביחס לסדרה, זוהי הקרנת הבכורה השנייה בגודלה עבור האחים וורנר, לאחר "Godzilla" משנת 2014 שהניף בסופשבוע הראשון סכום של 93 מיליון דולר.

רוצים לקבל עדכונים ודיווחים ישירות לנייד?הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג, טכנולוגיה ובידור.

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות