נינטנדו מאשרת סרט שני של "האחים סופר מריו" ויש גם תאריך

נינטנדו ואילומיישן הכריזו על סרט חדש של האחים סופר מריו. על פי ההודעה, הסרט מבוסס על "עולם האחים סופר מריו", ואמור לצאת לאקרנים ב-3 באפריל 2026

ההצלחה האדירה של הסרט "האחים סופר מריו" עוררה את התיאבון אצל נינטנדו (Nintendo) ואילומיניישן (Illumination), אבל בעיקר את תיאבונם של המעריצים שגדשו בהמוניהם את אולמות הקולנוע ברחבי העולם.

הסרט השני יופק שוב על ידי כריס מלדנדרי, מייסד ומנכ"ל Illumination, ושיגרו מיאמוטו מנינטנדו. על הבימוי, אהרון הורבאת' ומייקל ג'לניק, ועל התסריט יכתוב מתיו פוגל- כי סוסים מנצחים לא מחליפים.

הסרט ימומן במשותף על ידי Universal Pictures ונינטנדו ויופץ ברחבי העולם על ידי Universal Pictures. את האישור אודות הסרט השני שיתף מיאמוטו ברשתות החברתיות:

באשר לפרטים של הסרט החדש, מיאמוטו אמר שהחברה תעדכן בקרוב את כל המעריצים כשהם יהיו מוכנים לשתף עוד.

"הפעם, אנחנו חושבים להרחיב את עולמו של מריו עוד יותר, ויהיה לו סיפור מבריק ומהנה. אנו מקווים שתחכו לזה."

כריס מלדנדרי מחברת אילומיניישן אמר שהוא "נרגש להכריז על חזרתנו ל-Super Mario Bros".

"אנחנו מתחילים אנימציה בקרוב, ותהיו בטוחים שאנחנו נלחצים על כל פרט כדי לעשות את זה נכון."

"אילומינישן נרגשת להמשיך את השותפות שלה עם נינטנדו, להביא את התערובת החתימה שלה של שמחה וגילוי לקהל עולמי מכל הגילאים, מה שמאפשר להם להתחבר לדמויות ולסיפורים האהובים מאחד הזכיינים הפופולריים בעולם".

לפי כל הסימנים נראה כי לא מדובר בסרט המשך "Super Mario Bros. 2" ("האחים סופר מריו 2") אלא בסרט חדש לגמרי. אבל, כדאי לחכות לטריילר הרשמי הראשון כדי שנהיה יותר חכמים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה.

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות