זה אמיתי: טריילר הבכורה הרשמי ל- GTA 6 שוחרר

באנר TMS

GTA 6 ישוחרר בשנת 2025, כך על פי רוקסטאר ששחררה את הטריילר (מוקדם מהצפוי) הראשון למשחק שמציג את Vice City

אחרי שנים של שמועות וספקולציות, הטריילר הראשון של GTA 6 או בשמו המלא Grand Theft Auto VI נחשף. הסיבה לשחרורו של הטריילר מוקדם מהצפוי היא כי רוקסטאר (Rockstar Games) קיבלה עדכונים שהוא דלף פחות מיממה לפני הופעת הבכורה המתוכננת שלו וחששה (בצדק) שיוצף ברשת. צפו בסרטון:

כפי שהשמועות האחרונות גרסו, GTA VI ייקח שחקנים ל-Vice City – ולמדינה הרחבה יותר של ליאונידה (Leonida- הגרסה של רוקסטאר לפלורידה)- ומתוכנן להשתחרר ב-2025 ב-PS5 ו-Xbox Series X|S (שום מילה על גרסת PC).

רוקסטאר אישרה בעבר שהיא מפתחת את משחק ה-GTA הבא, אבל זו הפעם הראשונה שאנחנו מקבלים כל רמה של פירוט על למה לצפות. בהתבסס על הטריילר, נראה שהשמועות היו נכונות כך ש-GTA 6 יכלול שני גיבורים – גבר ואישה. הדמות הנשית נראית כנוכלת לשעבר, ואנחנו רואים מה שנראה כמו צורה כלשהי של מדיה חברתית במשחק, מכיוון שאנו רואים הרבה מהסרטונים בסגנון רילס ׁׁ(Reels) שמככבים במשהו שנראה כמו טיקטוק – TikTok ואינסטגרם.

GTA 6 VICE CITY

ההתפתחות הגדולה והסוחפת ביותר של סדרת Grand Theft Auto עד כה

פרטים נוספים שאפשר לראות בסרטון כוללים סירת אוויר, תנין שנשלף מבריכה בחצר האחורית (ומאוחר יותר אחד שנכנס לחנות), צילומי מצלמת גוף של המשטרה, הקמבק של Weazel News, כמה כלי רכב כמו אופני שטח וטרקטרונים, וגם שוד לכאורה של חנות נוחות והרבה ניאון.

GTA 6 FIRST TRAILER

מייסד רוקסטאר, סם האוזר אמר בהודעה לעיתונות:

Grand Theft Auto VI ממשיך במאמצים שלנו לדחוף את הגבולות של מה שאפשר בחוויות עולם פתוח סוחפות ביותר, מונעות סיפור. אנחנו נרגשים להיות מסוגלים לחלוק את החזון החדש הזה עם שחקנים בכל מקום.

אין אזכור כרגע למה לצפות מ-GTA Online – כך שלא ידוע אם רוקסטאר תמשיך לפתח את המשחק הקיים, או משהו אחר, מותאם יותר ל-GTA 6 בהמשך. ההודעה לעיתונות מכנה את GTA VI "ההתפתחות הגדולה והסוחפת ביותר של סדרת Grand Theft Auto עד כה".

GTA 6 REALESE DATE

כפי שצוין לעיל, המשחק אושר ליציאה בשנת 2025 ל-PS5 ול-Xbox Series X|S. ההודעה לעיתונות אינה מזכירה גרסת PC; כך שייתכן שגרסה זו תגיע מאוחר יותר, כפי שהיה במקרה של GTA V.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות