בלומברג: “החששות מעיכובים של GTA 6 מוגזמות”

ג’ייסון שרייר מהאתר בלומברג טוען כי הדיווח על בעיות ודחייה בהשקה של Grand Theft Auto 6 יצאו מכל פרופורציה

בשבוע שעבר דיווח האתר קוטאקו (Kotaku) כי Grand Theft Auto VI עשוי להתעכב לסוף 2025 או אפילו 2026, מה שהלחיץ וביאס בו זמנית מעריצים רבים. בכל זאת, מדובר באחד המשחקים אם לא “ה”משחק שכל העולם מחכה לו.

כעת, כתב האתר בלומברג, ג’ייסון שרייר שהגיע למקורות שלו בתוך Rockstar Games, טוען שהם הגיבו לשמועה במשיכת כתפיים. לטענתו אין סיבה ספציפית להאמין באיחור כלשהו, למרות שזה תמיד משהו שעלול לקרות, אך כרגע מוקדם מדי לדעת בוודאות.

בשבוע שעבר, מניותיה של מפיצת המשחק Take-Two Interactive צנחו ב-5.2% בעקבות אותו דיווח לפיו Grand Theft Auto VI מפגר בלוח הזמנים ועלול אף להתעכב ל-2026. שרייר טוען ומדגיש שאין לכך כל סיבה ושכל העניין סביב השמועות על הדחייה והעיכובים יצאו מכל פרופורציה.

כי בעולם האמיתי, ובמיוחד בתעשיית המשחקים, קשה לעמוד בלוח הזמנים ויש תמיד חששות לעיכובים, כל שכן כשמדובר במשחקים שאפתניים GTA 6.

הדחיות של רוקסטאר

יש לנו עוד כל כך הרבה זמן מעכשיו לסוף 2025, ואנו בטוחים שברוקסטאר יעשו הכל כדי לשחרר את המשחק במועד שפורסם- אביב 2025. אם יהיה בסופו של דבר עיכוב, זה ייעשה כדי לשחרר אותו באופן מושלם. זה קרה כבר כמה פעמים.

קחו את Grand Theft Auto V, שהיום הוא המשחק השני הנמכר ביותר בכל הזמנים (אחרי Minecraft) עם מכירות של יותר מ-195 מיליון עותקים. GTA V היה אמור לצאת במקור באביב 2013 אבל נדחה ל-17 בספטמבר 2013 כדי שרוקסטאר תוכל להמשיך ללטש אותו.

כתבות באותו נושא:

Red Dead Redemption 2 נדחה פעמיים, תחילה מסוף 2017 לאביב 2018 ולאחר מכן ל-26 באוקטובר 2018. זה לא הפריע לו להניק לנו את אחת החוויות אקשן הרפתקאות הכי טובות של השנים האחרונות, שזכה לביקורות מצוינות ומכר 60 מיליון עותקים.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
bloomberg
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות