דיווח: תאריך השחרור של GTA 6 'עלול לגלוש' ל-2026

על פי הדיווחים, Grand Theft Auto VI עלול להחמיץ את חלון השחרור שלו ב-2025 ולהיגרר ל-2026

לאחר תקופה ארוכה של שמועות וניחושיםשחררה רוקסטאר בדצמבר שנה שעברה את טריילר הבכורה למשחק GTA 6. הטריילר הציג לנו את לוסיה לצלילי "Love Is A Long Road" של טום פטי ב-Vice City, והצליח להפוך לטריילר הנצפה ביותר תוך 24 שעות בכל הזמנים.

כעת, מדווח האתר קוטאקו (kotaku) כי מקורות המקורבים להפקת המשחק מאמינים שלמרות שהמטרה הפנימית ברוקסטאר (Rockstar) היא לשחרר את GTA VI "בתחילת 2025", ההשקה יכולה גם להיגרר ל-2026.

לפי הדיווחים, דחיית ההשקה לשנת 2026 נמצאת כרגע על הפרק כ"תוכנית נסיגה", אם דברים יתחילו להשתבש.

שחיקת עובדים וחשש לעמידה בזמנים

בשנים האחרונות רוקסטאר התקדמה בהפחתת "תרבות הקראנץ'" הידועה לשמצה שלה, שבה צוותי פיתוח נאלצו לעבוד שעות נוספות בלילות ובסופי שבוע כדי לעמוד בלוחות הזמנים של פרויקטים.

בחודש שעבר, בעקבות הדלפות רבות, דיווח האתר בלומברג כי Rockstar Games מחייבת את עובדיה לחזור לעבודה חמישה ימים בשבוע במשרד החל מאפריל. ההתראה הקצרה והשינוי הדרסטי הפתיעו רבים והובילו לתסכול מצד חלק מהצוותים שמרגישים שהם נדחקים החוצה לאחר שהתקבלו לעבודה מרחוק, כפי שדווח על ידי Aftermath ב-19 במרץ.

בעוד שרוקסטאר טענה כי הסיבה לשינוי מדיניות העבודה ההיברידית, נובעת מסיבות פרודוקטיביות ואבטחה, המקורות של קוטאקו שרוצים להישאר בעילום שם כדי להימנע מנקמה אפשרית, טוענים כי קצב הפיתוח ב-GTA 6 פשוט הואט.

מנהלים בכירים ברוקסטאר עצבניים ומודאגים שהמשחק יחמיץ את חלון 2025 ויחליק ל-2026, וזו עוד סיבה גדולה שהחברה דוחפת לחזור למשרד באפריל.

למרות כל זאת, רוקסטאר עדיין "שואפת" ש-GTA 6 יגיע באביב 2025. אמנם שחרור מוקדם של 2025 הוא המטרה, אך המקורות טוענים שהם לא בטוחים שזה יקרה ונראה שהשקה בסתיו 2025 יותר סבירה ואפשרית. בינתיים, דחיית המשחק ל-2026 עומדת על הפרק כמעין "תוכנית חירום" במידת הצורך.

בשיחה עם Aftermath, עובד אחד שיתף את החששות שאחרי שיפור בשנים האחרונות, Rockstar Games עלולה לגלוש בחזרה למגמת הפיתוח כאשר GTA VI נכנס לחלק האחרון של הפיתוח הארוך שלו. "אנחנו מודאגים מלחזור לזה", אמר אחד מעובדי רוקזטאר ל-Aftermath.

עברתי בכמה פרויקטים, בשניהם היה משבר. הראשון היה קשה ביותר. היה לי הרבה פחות שיער אפור אז. … אנחנו רוצים להמשיך את הצעדים שעשינו כחברה כדי להסיר את התרבות הרעילה הזו.

כתבות באותו נושא:

נכון לעכשיו, GTA 6 מתוכנן לצאת ל-Xbox Series X/S ו-PS5 מתישהו ב-2025.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות