מצב האונליין של Ghost of Tsushima למחשב יחייב קישור לחשבון PSN

בשבוע האחרון למדנו עד כמה שחקני מחשב סולדים מיצירה או קישור של חשבונות קיימים שלהם לאחרים, לצורך קבלת גישה למשחק מרובה משתתפים.

Helldivers 2 הוא דוגמא חיה למשחק של סוני שספג בסופשבוע החולף ביקורת קשה על כך שחשבון PlayStation Network (בקיצור PSN) יהפוך בקרוב לחובה עבור המשחק.

כעת, מצטרף אליו משחק נוסף של סוני שמגיע למחשב החודש, Ghost of Tsushima Director's Cut, עם דרישה דומה והטרנד החדש עלול להפוך לסטנדרט גם במשחקים עתידיים. למרות שמדובר הפעם ב'התראה מראש' ורק ברכיב האונליין.

שחקנים יצטרכו כעת לקשר את חשבונות ה-PSN שלהם ל-Steam כדי לשחק במצב מרובה המשתתפים (Legends online multiplayer) ב-Ghost of Tsushima. האישור הזה מגיע ישירות מסאקר פאנץ', המפתחת מאחורי הכותר הזה:

רק לידיעתכם, נדרש חשבון PSN עבור מצב מרובה משתתפים מקוון של Legends וכדי להשתמש בשכבת-על של PlayStation. אין חובת PSN לשחק בקמפיין.

למי שלא מכיר, Ghost of Tsushima Legends, הוא מצב אונליין (co-op) ששוחרר כתוספת שלושה חודשים לאחר ההשקה של המשחק ביולי 2020. זהו מצב שיתוף פעולה חינמי עם תכונות מלאות ללא מיקרוטרנזקציות. כך שמדובר בסך הכל בהרחבה מבורכת של משחק הבסיס.

במילים אחרות, Ghost of Tsushima לא תלוי כמעט במולטיפלייר שלו כמו Helldivers 2 ועיקר המשחק הוא הקמפיין לשחקן יחיד. עם זאת, כדאי שסוני תשקול לבטל את ההגבלה הזו לחלוטין ולהפוך אותה לאופציונלית עבור אלה שמחפשים להשיג תכונות נוספות.

Ghost of Tsushima הוא משחק האקשן הרפתקאות בעולם פתוח שפותח על ידי סאקר פאנץ' (Sucker Punch Productions) ונחשב לאחד האקסקלוסיביים המשובחים ביותר לפלייסטיישן .

המשחק הוא אחד מההשקות גדולות ביותר של חודש מאי והוא שוחרר לפלייסטיישן 4 ואחר-כך גם ל-PS5, ויגיע באופן רשמי למחשב האישי ב-16 במאי.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות