ברייקינג

סוף הסאגה: סוני חוזרת בה ומבטלת את הצורך לקישור חשבון PSN ב- Helldivers 2

סיפור האהבה בין סוני לשחקני ה-PC התערער בימים האחרונים, אך כעת הוא בדרך לחזור למסלול עם ניצחון בסיבוב הזה לקהילת שחקני המחשב

הסאגה שהחלה בשבוע שעבר, בה דרשה סוני לקשר חשבונות סטים ל-PSN במשחק, מה שגרר להפצצה של למעלה מ-200 אלף ביקורות שליליות למשחק, הגיעה לסיומה. חברת סוני יצאה בהודעה דרך הטוויטר/X ובחשבון הרשמי של פלייסטיישן בה נכתב:

מעריצי Helldivers — שמענו את המשוב שלכם על עדכון הקישור לחשבון Helldivers 2. העדכון ב-6 במאי, שהיה מחייב קישור חשבון Steam ו-PlayStation Network עבור שחקנים חדשים ועבור שחקנים נוכחיים החל מה-30 במאי, לא יתקדם.

צילום של ציטוט טוויטר של פלייסטיישן אודות ביטול הצורך ב PSN
סוני מבטלת את הצורך בקישור -PSN (תמונה: X)

עוד נכתב כי "אנחנו עדיין לומדים מה הכי טוב עבור שחקני PC והמשוב שלכם לא יסולא בפז. שוב תודה על תמיכתכם המתמשכת ב-Helldivers 2 ואנו נמשיך לעדכן אותכם בתוכניות עתידיות".

פיצוץ דמוקרטי והניצחון של שחקני ה-PC

סיבוב הפרסה של סוני מגיע אחרי שהפרשייה קרמה עור וגידים והייתה על סף פיצוץ גדול בין קהילת ה-PC לבין חברת סוני. הסיפור כיכב בכל הכותרות באתרי הגיימינג בעולם, והידיעה התפשטה כמו אש בשדה קוצים, מה שגרם אפילו לגיימרים שמעולם לא כתבו ביקורת בסטים, לעשות זאת.

מה שהחל כסיפור אהבה גדול ומבטיח בין סוני לקהילת שחקני המחשב, עמד לקבל אתמול תפנית אין חזור. עשרות אלפי הביקורות השליליות ב-Steam הכניסו את וואלב (Valve) לתמונה, והיא החליטה להציע החזרים, אפילו למי ששיחק במשחק יותר משעתיים. בנוסף, המשחק היא ביטלה את הזמינות לרכישה של המשחק ביותר ממאה מדינות שאין להן את היכולת ליצור חשבון PSN.

למעלה מ 200 אלף ביקורות שליליות הלדייברס 2
למעלה מ 200 אלף ביקורות שליליות. שימו לב שלמעלה מימין מתחילות להופיע ביקורות חיוביות לאחר ההודעה (תמונה: סטים)

במהלך הלילה, המנכ"ל והמנהל הקריאטיבי של המפתחת Arrowhead Game Studios, יוהאן פילסטדט, לקח חלקית את האשמה עליו וטען ב-X שהצוות מנהל מגעים עם סוני כדי לחפש פתרון. פילסטדט הבין שהוא חייב לנקוט עמדה וציין שעניין הקישור ל-PSN לא נידון מספיק ושצריך לקחת החלטה מושכלת בעניין.

כעת, כל התגובות, הביקורות השליליות והדיונים הרבים של הקהילה השתלמו וסוני חזרה בה ועדכנה שהצורך לקשר חשבון PSN בוטל, והיא אף התנצלה.

ב-16 לחודש זה ישוחרר משחק בלעדי נוסף של סוני למחשב, Ghost of Tsushima Director's Cut. גם במשחק זה שחקנים יצטרכו לקשר את חשבונות ה-PSN שלהם ל-Steam כדי לשחק במצב מרובה המשתתפים (Legends online multiplayer).

עם זאת, מדובר בחלק משני של המשחק, שיצא כהרחבה אחרי ששוחרר ואינו בגדר חובה. מצב הקמפיין של המשחק, שהוא החלק המשמעותי בו, לא מצריך חיבור ל-PSN.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות