אמריקה: גיימרים הוציאו 5.1 מיליארד דולר בחודש ינואר

תעשיית הגיימינג בצפון אמריקה מסכמת חודש סולידי אך עם גידול מסויג לעומת שנה שעברה. אלו קונסולות ומשחקים כבשו את הפסגה?

קבוצת NPD, שכיום נקראת Circana היא חברת מחקר להתנהגות צרכנים, המפרסמת מעת לעת נתוני מכירות בשלל קטגוריות, ומסקרת באופן קבוע את תעשיית המשחקים.

החברה פרסמה את הדוח המלא שלה לנתוני מכירות בצפון אמריקה לחודש ינואר, ולמרות שעל פניו זה נראה חודש סולידי למדי עבור התעשייה, מדובר בגידול בכל הפרמטרים לעומת שנה שעברה, עם כוכבית.

גיימרים הוציאו 5.1 מיליארד דולר על משחקים, תוכן נוסף וחומרה בחודש ינואר (+שבוע נוסף בפברואר). פלייסטיישן 5 נותרה הקונסולה הנמכרת ביותר, נינטנדו ומיקרוסופט נאבקו על המקום השני – סוויץ' מקום 2 במכירות של קונסולות, ה- Xbox Series X/S מכרה פחות יחידות אך סיימה במקום 2 בהכנסות ממכירות.

פלייסטיישן 5 – הקונסולה הנמכרת ביותר בחודש ינואר

ההוצאות הכוללות של השוק על חומרה, תוכן ואביזרים של משחקי וידאו גדלו ב-15% בינואר בהשוואה לשנה, והגיעו ל-5.1 מיליארד דולר. הערה: ינואר 2024 הייתה תקופה של 5 שבועות, בעוד ינואר 2023 הייתה תקופה של 4 שבועות.

מתוך ה-X של סירקנה

MW3 מוביל במכירות, טקן 8 אחריו. רגע, איפה Palworld?

בחזית המשחקים, MW3 ממשיך לשמור על המקום הראשון, ו Tekken 8 שהושק בסוף חודש שעבר, נכנס היישר למקום השני. למרות ביקורות מאכזבות, "יחידת המתאבדים: להרוג את ליגת הצדק" הגיע למקום ה-3 המכובד, ואחריו Persona 3 Reload שמכר כבר מיליון עותקים. משחק הארי פוטר המצליח הגיע למקום השישי.

להלן 20 המשחקים הנמכרים ביותר בחודש ינואר 2024:

MW3 – המשחק הנמכר ביותר בארה"ב בחודש האחרון

נחזור שוב לשאלה שבכורת המשנה כאן למעלה- אבל רגע, מה עם Palworld? הטבלאות הרשמיות של Circana עוקבות רק אחר משחקי פרימיום מסורתיים, ולא כותרי אינדי או כותרי גישה מוקדמת כמו Palworld.

ובכל זאת, היא לא מתעלמת מהמשחק הסופר מצליח הזה. על פי מעקב המעורבות של השחקנים ב- Palworld, מציינים ב-Circana שהוא היה בינואר המשחק מספר 1 המשוחק ביותר בסטים, ומספר 3 המשוחק ביותר ב-Xbox.

לסיכום הדוח, אין כאן הפתעות מרעישות, חודש ינואר נשאר חודש סולידי ויהיה מעניין איך ישתלבו בחודש הבא המשחק הכי מצליח של סוני בסטים, Helldivers 2 וכמובן Final Fantasy VII Rebirth.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות