המולטיפלייר של Call of Duty: Modern Warfare 2 נחשף רשמית

קרבות במים, משחק בגוף שלישי, Gunsmith 2.0 ועוד חידושים במצב המולטיפלייר של קול אוף דיוטי הבא, MWII

Call of Duty: Modern Warfare 2 הוא המשחק הבא בסדרה הכי מצליחה בז'אנר משחקי היריות מגוף ראשוןסדרת Call of Duty. המשחק יושק בעוד קצת יותר מחודש, והגישה המוקדמת לבטא שלו (שחקני פלייסטיישן) מתחילה מחר, כך שלחברת אקטיויז'ן (Activision) אין כבר יותר זמן והיא חייבת להציג מה מחכה לנו במולטי.

אחרי שחשפה פרטים על  Warzone 2.0, הציגה החברה גם את הטריילר הראשון של מצב מרובה המשתתפים של Modern Warfare 2 שהיה קצר יחסית, אבל הציג את כל החידושים. צפו:

https://youtu.be/tnsOrbljnK0

הטריילר חשף לנו קרב מים מלא, אפשרויות Gunsmith חדשות ויכולת לשחק בגוף שלישי. כן, שחקנים ביקשו את זה מזמן וזה הגיח אלינו מפעם לפעם, אך הפעם זו תהיה אופציה אמיתית שלטענת החברה תאפשר לשחקנים לראות את הסקינים שלהם הרבה יותר ברור. ברור.

אם כבר מדברים על התאמה אישית, Gunsmith 2.0 יאפשר לכם גם להפוך את הנשק שלכם לשלכם, עם מערכת חדשה הבנויה סביב פלטפורמות נשק וקבצים מצורפים משותפים.

הבטא מתחילה הלילה

באשר לתוכן שמגיע למולטי של Call of Duty: Modern Warfare 2 (וכנראה גם לבטא הקרובה), מצבים חדשים כוללים את Invasion, שזה משחק 20v20 שבה לשני הצדדים יהיו גם 20 לוחמי AI בצד. מצבי 6v6 חדשים כוללים נוק אאוט והצלת אסיר. באשר למפות חדשות, Sarrif Bay היא מפה הממוקמת בכפר דייגים על החוף ומפת Mercado Las Almas ממוקמת בשוק מקסיקני ותהיה בסגנון הקלאסי 6v6.

הבטא למולטי של Modern Warfare 2 נפתחת הלילה בגישה מוקדמת לשחקני הפלייסטיישן ותגיע לכולם ב-24 לספטמבר, יום לפני ערב ראש השנה (היהודי). הבטא תכלול מפה חדשה בשם Marina Grand Prix, מפה 6v6 המתרחשת במעגל מירוץ עירוני, ועוד.

Call of Duty: Modern Warfare II יושק ב-28 באוקטובר עבור Xbox Series X | SXbox OnePS4PS5  וגם ל-PC.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות