יונדאי מוטורספורט משחזרת את הטריילר של GTA 6 עם "Grand Test Auto XXIV"

יונדאי מוטורספורט שיחזרה בצורה משעשעת את הטריילר הראשון של GTA 6 מבית רוקסטאר

בחודש שעבר, לאחר תקופה ארוכה של שמועות וניחושים, שחררה רוקסטאר את טריילר הבכורה למשחק GTA 6. הטריילר הראשון הציג לנו את לוסיה לצלילי "Love Is A Long Road" של טום פטי, והצליח להפוך לטריילר הנצפה ביותר תוך 24 שעות בכל הזמנים (עקף את הטריילר הראשון של GTA 5), וכעת הוא עומד על יותר מ-169 מיליון צפיות.

כעת, האנשים בצוות השיווק של יונדאי מוטורספורט החליטו להפיק סרטון בשם "Grand Test Auto XXIV" המשחזר את הטריילר של GTA 6 בצורה די משעשעת ועם הפסקול המשובח של טום פטי. יונדאי מוטורספורט היא קבוצת המרוצים של יצרנית הרכב יונדאי המתחרה באליפות העולם בראלי. צפו:

GTA 6 צפוי לצאת לקונסולות ברבעון הראשון של 2025, אם כי אנליסטים בבנק אוף אמריקה המסקרים את מפיצת המשחק T2 צופים שהמשחק עלול להתעכב, אך עדיין יהיה מדובר בשחרור קרוב יותר אולי לסוף 2025. סם האוזר, אחד מיוצרי הסדרה אמר בחשיפת הטריילר כי "Grand Theft Auto VI ממשיך במאמצים שלנו לדחוף את הגבולות של מה שאפשר בחוויות עולם פתוחות, סוחפות, ומונעות סיפור".

בדיוק כמו בחשיפה של טריילר הבכורה של GTA V, גם הפעם, בטריילר לא הוזכרה כלל גרסת PC, מה שעשוי להצביע על השקה מאוחרת למחשב האישי. Grand Theft Auto V שוחרר בספטמבר 2013 ל-PlayStation 3 ול-Xbox 360, בנובמבר 2014 ל-PlayStation 4 ול-Xbox One, באפריל 2015 ל-PC, ובמרץ 2022 ל-PlayStation 5 ול-Xbox Series X/S. עד כמה מכר המשחק למעלה מ-200 מיליון עותקים, על פי דיווח מנובמבר האחרון. לקח שנה וחצי לגרסת המחשב של GTA V לצאת, נקווה שהפעם זה ייקח הרבה פחות.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות