דד ספייס מגיע לבאטלפילד 2042 בשבוע הבא

חברת אלקטרוניק ארטס (EA) הכריזה על קרוסאובר Battlefield 2042 x Dead Space שיגיע ב-9 ביולי, ויביא איתו מצב התפרצות (Outbreak Mode), תגמולים חדשים ועוד.

הקרוסאובר החדש צריך לשמח את המעריצים שכן, Battlefield 2042 באופן רשמי כבר הפסיק לקבל עונות חדשות מ-DICE, והעונה האחרונה ששוחררה הייתה עונה 7 – Turning Point, כך שזה לא אומר שהתמיכה בו פסקה.

לוח זמנים לאירוע: 9 ביולי עד 16 ביולי

מצב חדש לזמן מוגבל: Outbreak (התפרצות), במצב זה חוליות נבדקות על ידי החוסן האנושי והתושייה שלהן מול אויב חדש ובלתי פוסק, כל זאת תוך כדי ניסיון לברוח ממעבדת Boreas.

תגמולים: סקין קסם חדש לנשק, רקע ותג של כרטיס שחקן.

קוסמטיקה חדשה: חבילת Dead Space הכוללת תלבושת מומחים אגדית "Marked Man", שלושה סקינים של נשק אגדיים ועוד, ומחירה יעמוד על 2200 BFC.

עוד באותו נושא:

לצד האירוע והתגמולים החדשים, גם מנהל הקהילה הגלובלית של Battlefield, קווין ג'ונסון, אישר שנקבל עדכון משחק, עם הערות התיקון המלאות שישוחררו ביום שישי הקרוב.

מה עם באטלפילד הבא?

באשר למשחק הבא בסדרה, במהלך שיחה עם המשקיעים במסגרת פרסום דוחותיה הרבעוניים של החברה במאי האחרון, הבוס הגדול של אלקטרוניקס ארטס (EA), אנדרו ווילסון, אמר שחווית באטלפילד (Battlefield) העתידית מפותחת על ידי הצוות הגדול ביותר בתולדות הזיכיון.

החברה הודיעה בחודש שעבר ש-Motive, החברה שפיתחה את הגרסה המחודשת של Dead Space ו-Star Wars: Squadrons מצטרפת לצוות הפיתוח הרחב יותר שלה בבאטלפילד.

מוטיב עובדת לצד אולפני EA אחרים DICE, Criterion ו-Ripple Effect כדי ליצור "יקום Battlefield על פני חוויות מרובי משתתפים מחוברות ולשחקן יחיד", אמרה החברה.

מקור: X

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות