באטלפילד הבא ישאף להרס "הכי ריאליסטי" בתעשייה

המשחק הבא בסדרת Battlefield מבית Ripple Effect (שנודע בעבר בשם DICE LA) שואף להציג את "אפקטי ההרס המציאותיים והמרגשים ביותר בתעשייה"

עברו יותר משנתיים מאז יציאתו של הכותר האחרון בסדרת באטלפילד, ונראה שבחברת EA שומרים בעיקר על שתיקה בנוגע לכותר הבא ומתמקדים בשיפור Battlefield 2042 שסבל מחבלי לידה רבים ויש טוענים כי נכשל. למרות שהסדרה הייתה כמעט שם נרדף להרס מאז המשחק המצוין Battlefield: Bad Company, המשחקים האחרונים המעיטו באלמנט זה.

באטלפילד 1 התמקד בעיקר בשיפור גרפיקה שדאג לגרפיקה נוצצת מתמיד, ו- Battlefield 2042, התמקד בעיקר בשינויי מזג אוויר קיצוניים ספציפיים למפה כמו סופות חול וסופות טורנדו. ככל שהכותרים המשיכו לצאת, פיזיקת ההרס הפכה לדי גנרית.

למרות החשאיות שבחברת EA נוטים לאמץ, כשמדובר בפרסום משרות, אין לה באמת דרך להסתיר את כוונותיה. כפי שדווח על ידי VGC, רישום משרה למנהל VFX ׁ(אפקטים חזותיים) ב-Ripple Effect עלה לאחרונה לאוויר ונתן לנו הצצה למה הולך להיות העתיד של Battlefield.

משחק באלפילד הבא מנוע הרס

פירוט המשרה הוא די סטנדרטי ואינו חושף יותר מדי על משחק באטלפילד הבא, אבל היא כן מרמזת על הכיוון ש-Ripple Effect ו-EA רוצות לקחת את המשחק. מתחת לקטע על "ערכי הסטודיו", כפי שרואים בתמונה פה למעלה, מצוין שהצוות מחפש אמן שיעזור ליצור "אפקטי ההרס הריאליסטיים והמרגשים ביותר בתעשייה".

בשלב זה כאמור, לא קיבלנו מידע רשמי מחברת EA על המשחק, למרות שאמרה בעבר ש-Ripple Effect עובדת על "חוויית Battlefield חדשה לגמרי שתיקח השראה מיסודות הסדרה" מה שמעלה חשד קל לספין-אוף. כך או כך, בסוף החודש (30.1) צפויה חברת EA לפרסם את הדוחות הכספיים שלה, ואולי היא תשתף אותנו בתוכניות שלה לבאטלפילד 6 ותחשוף טריילר עם השיר הזה?

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


מקור


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

או זה חדשות טובות רק שיהיה מודרני ושלא יאכזבו כמו אם BF2042 חח והשיר בסוף.

נערך לאחרונה 5 חודשים לפני ע"י שימי