דרישות המינימום של Black Ops 3 נחשפו

שיתוף

דרישות המינימום של בלאק אופס 3 שוחררו, והן לא רחוקות מאלו של AW

בלאק אופס 3 עובר שבוע גדוש באינפורמציה ובאירועים, שהחלו בהדלפות על הבטא, קואופ, ותאריך היציאה, חשיפת העטיפה הרשמית של המשחק, כשברקע טיזרים, וכל אלה לקראת האירוע הגדול והרשמי של המשחק שכבר נמצא מאחורנו: טריילר החשיפה.

מלבד הטריילר שנידב את כל הפרטים הראשוניים על המשחק, פרטים ומידע נוסף שננתח בהמשך, חברת טריארק מספקת בשורה לשחקני המחשב בדמות דרישות מערכת מינימליות לבלאק אופס 3, שבאופן לא הכי מפתיע , קרובות מאוד לדרישות המינימום של המשחק הקודם בסדרה, Call of Duty Advanced Warfare.

להלן דרישות המינימום של המשחק:

  • מערכת הפעלה:  ווינדוס 7, 8, 8.1. עם 64 ביט בלבד.
  • מעבד: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
  • ראם: 6GB.
  • כרטיס מסך: Nvidia® GeForce® GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 @ 1GB
  • DirectX:  גרסה 11.

אגב, הפרסום הזה מוקדם מהצפוי, למרות שעדיין לא מדובר בדרישות המומלצות, שכן דרישות המערכת למשחק הקודם נחשפו רשמית רק באוקטובר, חודש בלבד לפני ההשקה. מארק למיה, הבוס של של Treyarch, העניק לשחקני המחשב סוג של הבטחה:

יש לנו צוות מסור שעובד על תכונות המשחק ועל האופטימיזציה במיוחד למחשב האישי, בידיעה שנוכל לספק לשחקני המחשב את המשחק הכי טוב בכל סדרת ה- Call of Duty. אנו נציג לכם את המשחק במצב פעולה על כל שלל פלטפורמות הדור הנוכחי, והמחשב, בכדי להפיג ספיקות

Call of Duty: Black Ops 3, צפוי להשתחרר השנה ב- 6 לנובמבר, לקונסולות ה- Xbox One, PS4, ולמחשב האישי. WII U והקונסולות הקודמות (PS3/X360) כרגע לא בתכנון.

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
דיוויד פרוטגין

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.