פרסומת

Cut the Rope 2 יושק בעונת החגים הקרובה

cut the rope 2

ZeptoLab הכריזה כי המשחק הפופולארי יקבל פרק שני וחדש בהחלט שיושק בעונת החגים הנוכחית

Cut the Rope הינו משחק סמארטפון פופולארי בהחלט  כדי להעיד על הפופולאריות שלו פירסמה החברה כמה נתונים מעניינים בהחלט:

* Cut the Rope צבר כבר למעלה מ 400 מיליון הורדות !

* עד כה שחקנים חתכו למעלה מ60 מיליארד חבלים !

* הדמות הראשית במשחק Om Nom הואכלה בממתקים למעלה מ20 מיליארד פעמים !

לאור הצלחתו הפנומנלית היה ברור כי המשך למשחק הראשון שהושק ב2010 עם הרחבות שונות יגיע, ואכן המפתחים אישרו כי פרק שני יגיע בעונת החגים הקרובה, ואף הסכימו לשתף אותנו מה יהיה חדש בפרק השני .

המשחק החדש יתרחש ביקום חדש בהחלט, עם דמויות חדשות שלא נראו עד כה, סביבות אינטראקטיביות וסיפור שובה לב שימשוך שחקנים חדשים ווותיקים כאחד,  Cut the Rope 2 ירחיב את המשחק עם הרפתקאות חדשות מלאות ממתקים, פיזיקה מבוססת לפי רמות, ודמויות מקסימות .

"אנחנו נשארים מחויבים למשימה שלנו שהיא בחינת המדע של הכיף שזה אומר לספק לשחקנים אשכולות של חוויות שהם יאהבו, 'חותכים את החבל 2' הוא צעד ענק קדימה למשחק שמתהדר בגרפיקה מדהימה, משחקיות, ודמויות, עם הרפתקה חדשה שהמעריצים שלנו הולכים לאהוב !''

כך מסר מנכ"ל החברה המפתחת ZeptoLab מישה ליילין.

מוקדם יותר השנה באפריל 2013 שוחרר משחק המשך למשחק המקורי שנקרא 'חותכים את החבל 2 – מסע בזמן', המשחק זכה לביקורות חיוביות והגיע כבר ללמעלה מ20 מיליון הורדות !, מה שמעיד שמעריצי המשחק בהחלט רעבים לעוד תוכן וכי יש מקום בהחלט להוציא משחק שני .

ויש גם המשך לסדרת הרשת …

ל Cut the Rope יש גם סדרת רשת שעלתה לערוץ היוטיוב של ZeptoLab, הסדרה נקראת "Om Nom Stories" וכוללת סרטונים קצרצרים על הדמות הראשית במשחק Om Nom,

הצלחתו של המשחק לא פסחה אף על הסדרה והיא צברה למעלה מ85 מיליון צפיות רק ביוטיוב ! בנוסף זכתה הסדרה בפרס ה iKids לסרת רשת / אפליקציה הטובה ביותר לשנת 2013 !

כעת כשהפרק השני של המשחק נראה האופק בZeptoLab מבטיחים כי תצא סדרת רשת חדשה לגמרי גם לCut the Rope 2 .


מקור : Joystiq

[divider]

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות