מערכת טורנירים מתווספת ל-Apex Legends


Urban Assault Collection Event, האירוע החדש של Apex Legends כולל גרסת בטא לתכונת טורניר חדשה בשם Apex Rumble

בתחילת השבוע הבא, מפתחת Apex Legends מתכוננת לשחרר את אירוע האוסף הבא שלה (Collection Event). Urban Assault יחזיר מצב מוגבל בזמן, המועדף על המעריצים ומוסיף 24 מוצרי קוסמטיקה לזמן מוגבל. .

עם זאת, התוספת הבולטת ביותר בעדכון הבא הוא מצב Apex Rumble החדש שמושק בגרסת בטא לצד האירוע. מצב זה מאפשר לשחקנים לקפוץ ל"טורנירים אסינכרוניים" ללא הצורך ליצור קבוצות מוכנות מראש. לאחר סיום ה-Rumble, השחקנים יזכו בפרסים חדשים ב- Apex Legends.

הביאו את הרוח התחרותית שלכם, צברו נקודות וטפסו על טבלאות ההישגים עבור תהילה ותגמולים! קחו על עצמכם אתגרים והתקדמו באמצעות מעקב תגמול חד כדי לפתוח תגי אירועים חדשים ולהרוויח תגמולים נוספים. הסתערו על הרחובות ב-24 מוצרי קוסמטיקה לאירועים לזמן מוגבל – ופתחו את כולם לפני שהאירוע יסתיים כדי לקבל את ה-Prestige Skin של Octane "Apex Riptide!

מצב טורנירים חדש – APEX RUMBLE (בטא)

חושבים שיש לכם את מה שצריך כדי להיות בפסגה? ברוכים הבאים לבטא של Apex Rumble. כך על פי כותרת המצב החדש בבלוג הרשמי של אפקס לג'נדס. זוהי תחילתה של דרך חדשה להתחרות עם מערכת הטורנירים האסינכרונית החדשה הזו מאפשרת לך לבחון את כישוריך מול המתחרים שלך תוך כדי צבירת נקודות כדי לטפס בטבלאות המובילות מול מתחרים מיומנים דומים.

נקודות מוענקות עבור המיקום, ההרג, האסיסטים והנזק שלך. לאחר סיום Apex Rumble, תגמולים יסופקו על סמך המיקום הכולל שלך לכל אורך התחרות.

Apex Rumble יוצא לדרך עם Urban Assault Rumble, שבו תוכלו לקפוץ למשחקי Three Strikes. אין כאן סקוואדים מוכנים מראש – "רק אתה, הכישורים שלך והמון כדורים מעופפים. אם תבחר בכך, היכנס שוב למאבק עם Legend Tokens כדי לאפס את הניקוד שלך ולצאת בחזרה לקרב".

גם Three Strikes חוזר לצד מערכת הטורנירים Apex Rumble עם עדכונים חדשים מהתיקון של אמצע העונה:

  • זמן החייאה מופחת ל-2.0 שניות
  • שחקנים התחדשו עם 100% בריאות ו-0% מגנים
  • מערכת שלל מינימלי מובטחת חדשה – מבטיחה שתצא מחדש עם גרסה תחרותית של הטעינה והמלאי שלך במשחק

.Urban Assault Collection Event מתחיל ב-23 באפריל.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
ea.com
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות