האם קיליאן מרפי יגלם את הנבל ב-Far Cry 7?

תהו מעריצים רבים ביממה האחרונה

Far Cry 7 עשוי ללכת בדרכו של Far Cry 6 עם כוכב קולנוע כנבל הראשי שלו, זו השמועה שרצה ברשת ביממה האחרונה, אבל היא כבר הוכחשה

במשחק Far Cry 6 כיכב בתור נבל, השחקן ג'יאנקרלו אספוזיטו, אחד מכוכבי סדרת "שובר שורות". דיווחים חדשים על נבל חדש במשחק הבא, עוררו מחדש את מעריצי הסדרה, ולמרות שמדובר בעיקר בספקולציות, זה משהו שהמעריצים וקהילת Far Cry ניאחזים בו.

השמועה הייתה שאחד השחקנים הכי לוהטים היום בהוליווד, קיליאן מרפי עשוי לככב בתור הנבל של Far Cry 7. המעריצים החזיקו אצבעות שהשמועה הזאת נכונה וכי השחקן האירי בן ה-47 שהופעתו כרוברט אופנהיימר בסרט "אופנהיימר", זיכתה אותו בפרס האוסקר לשחקן הטוב ביותר, יגיע למשחק כדמות ראשית.

הספקולציה הזו הייתה מבוססת על פוסט מחשבון של משתמש טוויטר/X בשם "j0nathan", שידוע כמדליף פורה למשחקי יוביבופט (Ubisoft), ובמיוחד משחקים בסדרת Assassin's Creed.

המדליף העלה ציוץ סתמי שאינו מתייחס ישירות ל-Far Cry, ומכיל 4 תמונות- הספרה "7", פצצה עם ספירה לאחור של 72 שעות, תמונה של מרפי ותמונה של סרטן ענק (שלקוחה מתמונת ארט של המשחק dwarf fortress משנת 2014).

המעריצים קיוו שבמהלך של 72 שעות, הם יתבשרו על חדשות לוהטות על Far Cry. אבל, זה לא יקרה.

ההכחשה

בעדכון מ-@xj0nathan, שפורסם 12 שעות לאחר הציוץ המקורי שלו, הוא הבהיר שאין דברים בגו.

שימו לב, אף פעם לא אמרתי שקיליאן מרפי הולך להיות במשחק. התמונה אומרת משהו אחר.

קיליאן מרפי שהתפקיד שלו כטומי שלבי ב-Peaky Blinders (כנופיית ברמינגהאם), נראה מתאים לסגנון הסדרה, לא יהיה הנבל במשחק הבא, נכון להיום. המעורבות שלו במשחקי וידאו הייתה עד היום מינימלית, עם הופעה ב-Peaky Blinders: The King's Ransom מ-2023 וב-Batman Begins מ-2005.

Far Cry 7 – פרטים חדשים על העלילה

לספקולציה ולציוץ הזה יש קשר ל-Far Cry 7. על פי דיווח של Insider Gaming, למשחק יהיה סיפור לא ליניארי שבו שחקנים יחלצו את משפחתם החטופה מ"בני האמת" (‘Sons of Truth’). המשחק כולל טיימר של 72 שעות , עם מצב השהייה בבתים בטוחים.

ב-Far Cry 7, תוכלו להציל בני משפחה בכל סדר, אבל חלקם עלולים למות, מה שישפיע על העלילה. כדי להשלים את המשחק במלואו, עליכם להציל את כל בני המשפחה ולהביס את 'בני האמת'. נשמע מבטיח.

מתי יוצא 'Far Cry 7'?

'Far Cry 7' אמור לצאת בסתיו 2025, כן, בסביבות יציאתו של אחד המשחקים הכי מצופים בכל הזמנים, Grand Theft Auto VI. המשחק פותח על ידי Ubisoft Montreal ועבר ממנוע Dunia ל-Snowdrop.

המשחק 'Far Cry 7' יהיה זמין עבור Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Stadia וגם אמזון לונה.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
Insider Gaming
מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

לפי הבנתי הוא מתכוון שבמשחק יהיו כנופיות שונות

פיקי בליינדרס סטייל? זה יהיה אגרסיבי ומענג