צבי הנינג’ה: קדימונים של כל הדמויות – ליאונרדו דונטלו מיכלאנג’לו ורפאל

שיתוף

קדימון חדש של ליאונרדו, אחת מ-4 הדמויות במשחק TMNT: Out of the Shadows שוחררה וזו הזדמנות לרכז את כל הקדימונים ששוחררו עד כה לכל ארבעת הדמויות: ליאונרדו דונטלו מיכלאנג’לו ורפאל.

אקטיוויז’ן שחררה קדימון חדש למשחק Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows שמציג את ליאונרדו, התלמיד המצטיין של מאסטר ספלינטר. חכם, אמיץ ומיומן:

הקדימון של דונטלו, גאון המחשבים וחסיד הטכנולוגיה שידוע כיצרן מכשירים וגאג’טים מוכשר, שנחשב למהנדס של החבורה. ומלבד בנדנה סגולה הוא גם יודע להילחם:

הקדימונים הקודמים התמקדמו ברפאל, הצב הקשוח והעצבני ובמיכלאנג’לו, הצעיר והליצן שבחבורה, שידוע כחובב משחקי מחשב:

המשחק מפותח ע”י חברת Red Fly שאחראית כל כמה כותרי 3DS ו- Wii U כמו Star Wars: The Force Unleashed II ומבוסס על סדרת הטלוויזיה משנת 2012.

את דמויות המשנה עדיין לא ראינו בסרטונים, אבל בטח נראה אותם בהמשך: Splinter, April O’Neil, Casey Jones, Hamato Yoshi, Leatherhead, Miyamoto Usagi ,Mighty Mutanimals

המשחק צפוי להשתחרר בהורדה דיגטלית בלבד, במהלך הקיץ למחשב האישי, דרך סטים וגם לקונסולות דרך Xbox Live Arcade, PlayStation Store .

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
סיימון מזיג

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.